UA
RU

UA
RU

Обратный звонок
Обратный звонок

Растаможка авто в период военного положения будет бесплатной

Закон Украины ВР № 7190 от 22.03.2022 года отправлен на подпись Президенту. Он призван обеспечить работу экономики страны в период действия военного положения. Документ предусматривает налоговые льготы для юридических и физических лиц с 1 апреля 2022 года.

В Украине отменяют налоги на растаможку автомобилей для физических лиц

Согласно текста Закона:

69.24. Тимчасово, з 1 квітня 2022 року на період дії воєнного стану на території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, акцизним податком операції з ввезення фізичними особами на митну територію України автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб i більше, транспортних засобів для перевезення вантажів у митному режимі імпорту»;

9(11). Установити, що тимчасово, на період з моменту набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» але не раніше 1 квітня 2022 року і до припинення або скасування воєнного стану на території України, пропуск та митне оформлення товарів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України для вільного обігу здійснюється з урахуванням таких особливостей:

1. Звільняються від оподаткування ввізним митом:

- автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб i більше, транспортні засоби для перевезення вантажів, які ввозяться громадянами на митну територію України для вільного обігу.

Звільнення від оподаткування ввізним митом, передбачене цим підпунктом не поширюється на товари, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом та/або визнаної державою-агресором щодо України згідно із законодавством, або ввозяться з території держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.

Согласно ПКМУ № 330 от 20.03.2022 года вводится упрощенный способ пересечения границы для  граждан, которые ввозят транспортные средства на таможенную территорию Украины путем подачи таможенному органу предварительной декларации без проведения таможенного осмотра.

Автор: Максим Тодорук 27 марта 2022, 20:35

E-mailmanager@cargoline.com.ua