RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США у Бердянську

Бердянці, так само, як і жителі  інших міст України, все частіше звертаються до послуг компаній, що займаються підбором та викупом автомобілів через океан. Такий попит обумовлений низькою ціновою політикою та можливістю мати порівняно новий транспортний засіб. Наша компанія працює з найвідомішими аукціонами Америки, а отже, може запропонувати різні варіанти. Сюди відносяться вживані машини, биті в ДТП, зі страхових майданчиків Copart, Manheim, IAAI тощо. Серед них є автомобілі як в нормальному технічному стані, так і після угонів, техногенних катастроф, затоплень, актів вандалізму, які підлягають відновленню. Якщо робити покупку з аукціону самостійно, ціна за авто з доставкою до Бердянська виявиться занадто високою. Саме тому  вам  потрібно звернутися до фахівців, щоб не бути ошуканими, а бажаний товар отримати у швидкі терміни. Проаналізувавши пропозиції  вітчизняних та американських  ринків, однозначно помітна економія коштів на користь пригону машини зі США.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Основні причини покупки «битків» зі США

Ті, хто хоче купити машину в Бердянську, привезену з Америки, знають, що кращої пропозиції не знайти. Чому ж люди готові замовити транспортні засоби через океан, чекаючи на доставку і витрачаючись на розмитнення? Цьому є низка пояснень:

 • Можливість купівлі авто різних марок та моделей, а також тих, які є тільки на внутрішньому ринку США з багатою комплектацією та відмінною якістю складання;
 • Власники машин після потрапляння в ДТП вважають , що не варто  займатися ремонтом, а доречніше виставити  авто на продаж.  Деякі з них мають незначні  ушкодження;
 • Порівняно низька вартість транспортних засобів на аукціонних майданчиках, навіть після прорахунку повної оплати за логістику та брокерські послуги;
 • Наявність усіх документів та сертифікатів, проходження ТО, відстеження історії машин, що проходять ретельну перевірку;
 • Близько 30-40% економії коштів на покупку порівняно з українським авторинком .

Ось чому з кожним роком кількість охочих замовити авто зі США в Бердянську зростає. Це не тільки вигідно, але й зручно – навіщо платити більше, якщо можна просто почекати, поки вам  доставлять!

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Логістика автомобіля зі США до Бердянська

Як купити авто зі США та не отримати «кота в мішку», знають фахівці компанії. Процес придбання може здатися на перший погляд не складним, але й може мати своє «підводне каміння», яке зможе побачити тільки досвідчена людина. На аукціоні потрібно із сотні тисяч варіантів вибрати один, який максимально підійде покупцеві, відповідатиме вимогам і не виходитиме за рамки встановленого бюджету. Наважившись на пригін вживаного автомобіля зі США під замовлення в Бердянськ за допомогою нашої компанії, ви гарантовано отримаєте:

 • Ретельну перевірку історії машини за ВІН-кодом;
 • Чекап (перевірку) усіх документів, щоб уникнути проблем на етапі транспортування та митного оформлення;
 • Організацію викупу авто з майданчика аукціонів, завантаження в контейнер та відправлення морем в Україну;
 • Допомога у викупі, розмитненні, сертифікації;
 • Доставку в Бердянськ за погодженням.

Ми забезпечуємо клієнтам повний супровід, що позбавить ризиків, витрати часу та непередбачених витрат. Якщо ви хочете якомога швидше стати власником класного авто, але обмежені в грошових коштах, тоді зупиніть свій вибір на купівлі вживаного авто зі США. Зазвичай, в середньому через 2-3 місяці після звернення до нашої компанії ви зможете отримати своє авто, зайнятися його ремонтом і, насолодившись покупкою, мандрувати дорогами України.

Авто зі США в Бердянську

Митний калькулятор машин з Америки

Вартість митного очищення визначається відповідно до встановлених тарифів, затверджених на законодавчому рівні.  Сьогодні доставка авто зі США стала не тільки доступною, а й вигідною, адже навіть з усіма витратами на логістику та розмитнення, машина обійдеться на 30% нижче середньої ринкової вартості в Україні.

Ціна на митне оформлення формується з урахуванням:

 • Типу транспортного засобу;
 • Вартості;
 • Типу та об'єму двигуна;
 • Року випуску авто.

Найвигідніше  купити вживаний автомобіль віком не старше 6 років, бо чим  він старіший, тим більше  вдарить по кишені розмитнення. Для розрахунку вартості можна скористатися митним калькулятором.

Автор: Максим Тодорук 04 лютого 2022, 12:47

E-mailmanager@cargoline.com.ua