RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Авто зі США - автопідбір у Білій Церкві

Купівля вживаних авто зі США в Білій Церкві стає все більш популярною. Такий високий попит пов'язаний із низькими цінами на транспортні засоби, які пропонуються на американських аукціонах. Наша компанія виконає підбір та доставку машини з Америки в Україну за максимально короткий час. Ми швидко проведемо оформлення вашого авто на українській митниці та привеземо його до Білої Церкви цілим і неушкодженим.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Розмитнення автомобілів з Америки

Куплений на аукціоні транспортний засіб везуть до американського порту, де на нього оформлюють документацію. Потім машину, вміщену в морський контейнер, відправляють на судні в Одеський порт. Перевезення авто зі США в Україну триває від 1-го до 2,5 місяців, але іноді через погодні умови та інші форс-мажорні обставини доставка може відкладатися. В Америці є 30 днів безкоштовної стоянки, доки авто не завантажать у контейнер.

Необхідною процедурою після доставки автомобіля в Україну є розмитнення. Через те, що у митному законодавстві часто відбуваються зміни, варто звернутися за допомогою до фахівців. Ми маємо великий досвід оформлення машин на митниці, тому процедура триватиме лише 4 години. Скориставшись послугами нашої компанії, ви заощадите свій час та фінанси. За бажанням клієнта наші фахівці доставлять розмитнене авто аж до Білої Церкви.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Калькулятор митниці авто зі США в Білій Церкві

Щоб почати працювати з нами, клієнт повинен внести депозит (заставну суму) на випадок, якщо він передумає оплачувати на аукціоні виграний автомобіль з якоїсь причини. Якщо після виграшу ми відмовляємося платити, то аукціон виставляє штраф, який сплачується із цієї суми. За логістику Америкою та морем замовник оплачує за 2 тижні до того, як судно прибуде в порт Одеси. Страхування оплачується додатково за бажанням клієнта.

Дізнатися точну вартість послуг можна, звернувшись до наших менеджерів або використавши калькулятор розмитнення автомобіля зі США, який розміщено на сайті нашої компанії. Розрахунок здійснюється за тією ж самою формулою, якою користуються митники. Ми співпрацюємо безпосередньо з перевізниками зі Штатів, а тому пропонуємо доступні ціни на транспортування.

Авто з США в Білій Церкві

Доставка машин з аукціону США Копарт

Після того, як клієнт вирішує співпрацювати з нашою компанією, з ним укладається договір, де прописуються всі деталі, після чого ми розпочинаємо роботу. Наші фахівці підберуть вам відповідну модель авто на американських аукціонах Манхейм, Копарт або Іншуренс.

Машини потрапляють на відкриті чи закриті торги внаслідок:

  • Стихійного лиха;
  • Вандалізму чи викрадення;
  • Конфіскації у якості застави;
  • Дорожньо-транспортної пригоди.

Найчастіше там можна підібрати транспортний засіб у досить непоганому стані. Найголовнішими перевагами  під час покупки вживаних американських авто є відмінне та  якісне складання й демократичні ціни. Компанія КАРГО ЛАЙН виконує доставку американських авто в Білу Церкву в обумовлені терміни та за найвигіднішою ціною.

Ми надсилаємо своїм клієнтам фотозвіт на кожному етапі доставки для підтвердження того, що з автомобілем все гаразд. Також наші співробітники перевіряють carfax і надають замовнику детальну інформацію про історію його машини. Це допомагає уникнути покупки авто із серйозними пошкодженнями. Співпраця з нами забезпечить покупку якісного автомобіля з мінімальними ризиками.

Автор: Максим Тодорук 23 лютого 2022, 16:12

E-mailmanager@cargoline.com.ua