RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США в Броварах

Замовлення транспортних засобів в Америці сьогодні дуже затребуване українськими автолюбителями. Щоб придбати авто зі США в Броварах, потрібно звернутися до фахівців компанії КАРГО ЛАЙН. Наші співробітники нададуть професійну допомогу у підборі машини на американському аукціоні. Ми оперативно виконаємо розмитнення вашого автомобіля та доставимо його до Броварів за максимально короткий час та за найвигіднішим тарифом.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Пригон автомобілів з аукціонів Америки

Наша компанія займається підбором автомобілів на аукціонах IAAI, Copart, Manheim. Уживані машини потрапляють на торги після таких випадків, як викрадення, вандалізм, стихійні лиха, дорожньо-транспортні пригоди або конфіскація як застава. На закритих та відкритих майданчиках можна знайти вживане авто в задовільному стані.

Купівля на аукціонах авто в Америці дуже вигідна, тому що там представлений великий вибір машин, які коштують у рази дешевше, ніж в Україні. До того ж місцевим покупцям виробники пропонують транспортні засоби покращеної комплектації. Наші співробітники перевірять історію вашої машини за ВІН-кодом, щоб ви були в курсі можливих прихованих пошкоджень і вам не довелося витрачати гроші на незапланований ремонт.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Калькулятор розмитнення авто зі США у Броварах

Митне оформлення є обов'язковим для автомобілів, які прибули в Україну з Америки. Щоб процедура пройшла швидко, без проблем та зайвих витрат, варто звернутися за допомогою до фахівців. Наша команда має великий досвід проведення розмитнення та зможе здійснити її протягом чотирьох годин.

Щоб розрахувати вартість авто зі США, використовуйте онлайн-калькулятор на нашому сайті. Він проводить обчислення зі стовідсотковою точністю за формулою, яку використовують українські митники. Для виконання розрахунку необхідно ввести у зазначені поля митну вартість машини, рік виробництва, а також тип та об’єм двигуна в куб. см. Пряма співпраця з американськими перевізниками дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам максимально вигідні ціни на перевезення автомобілів.

Авто з США в Броварах

Вартість автомобілів в Україні

Наша компанія укладає договір із клієнтом після того, як він вирішить з нами співпрацювати. У договорі докладно прописуються умови транспортування та оплати, а також терміни доставки. Оплата наших послуг здійснюється за такими правилами:

  • Щоб наші фахівці розпочали роботу, замовник повинен внести заставну суму (депозит) на випадок того, якщо раптом він не оплачуватиме вигране авто на аукціоні. Якщо ми відмовимося платити після виграшу, аукціон виставить штраф, який буде сплачено із заставної суми.
  • Клієнт оплачує за логістику по США та морю за два тижні до прибуття судна до Одеського порту.
  • Замовник за бажанням може сплатити за страховку автомобіля, яка не входить у вартість основних послуг.

Перевезення транспортного засобу триває в середньому 1-2,5 місяці, але іноді доставка зі Штатів відкладається через погану погоду або інші непередбачувані обставини. На цей випадок у порту США передбачена можливість безкоштовної 30-денної стоянки, доки машину не помістять у контейнер. Щоб дізнатися, скільки коштує доставка автомобіля з Америки в Україну, ви можете звернутися до менеджерів нашої компанії.

КАРГО ЛАЙН надає послуги з транспортування вживаних машин з аукціонів США. Ми виконуємо свою роботу якісно та швидко , а також  гарантуємо, що ваш автомобіль приїде в Бровари в точно зазначений термін.

Автор: Максим Тодорук 04 березня 2022, 11:58

E-mailmanager@cargoline.com.ua