RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Авто зі США в Бучі на замовлення

Американський автомобільний ринок за багатьма критеріями перевершує український. Судячи з досвіду, купити машину зі США в Бучі буде набагато вигідніше, ніж придбати таку саму марку на вітчизняних майданчиках. Чому ж більшість покупців обирає доставку авто зі США, не побоюючись при цьому помилитися? Це питання потребує детального розгляду, адже послуга досить популярна і користується попитом серед покупців.

В Америці продаж автомобілів здійснюється на аукціонах Copart, IAAI, Manheim, представництва яких, разом із оглядовими майданчиками, знаходяться у кожному штаті. Машини потрапляють туди після певного періоду експлуатації, у разі наявності пошкоджень у ДТП, втоплення та інших причин. Перевага в тому, що вам не доведеться купувати «кота в мішку», адже на заході процес продажу регламентується законом, тому вказуються всі важливі дані про стан авто, кількість власників, наявність поломок тощо.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Доставка авто з аукціонів США IAAI, Manheim, Copart: переваги та особливості

Купуючи биті машини зі США, замовники з Бучі матимуть впевненість у правдивості історії. Тут ви не зустрінете «скрученого» пробігу, а також інших фактів обману, з якими можна зіткнутися в Україні та інших країнах Європи. Крім цих факторів, доставка автомобілів зі США має низку позитивних якостей:

  • Широкий модельний ряд авто. У покупців є унікальна можливість вибрати транспортний засіб з великої кількості пропозицій;
  • Доступні ціни. Економія на придбання становитиме майже 30-40%;
  • Машини з покращеними технічними показниками та комплектацією без підвищення вартості;
  • Хороший технічний стан авто та якість складання, що підтверджуються не лише документами, а й на практиці;
  • Можливість покупки авто свіжого віку без колосального пробігу та перевірки його стану в базі даних Карфакс.
Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Вартість розмитнення авто зі США в Бучі та головні вигоди

Формування ціни на послуги залежить від багатьох факторів, таким чином, приблизна середня вартість покупки варіюється в межах 7 тисяч доларів. Але не слід забувати, що це гола ціна, в яку не входить оплата за логістику, митно-брокерські послуги тощо.

У кожному окремому випадку ціна складається під конкретну марку та модель авто, а також залежить від розташування аукціону. Після того, як машину вже викуплено, вона транспортується в порт і відправляється в Україну, де жителі Бучі чекатимуть на її доставку. Тут не варто забувати про витрати на брокерські послуги, сертифікацію та оформлення. У будь-якому разі, вартість буде нижчою, ніж купувати вживані авто в нашій країні. Правильно підібрана машина, придбана менеджерами компанії після ретельної перевірки, буде слугувати клієнту не один рік, а знання історії та стану авто транспортного засобу допоможе визначити витрати на ремонт.

Авто зі США в Бучі

Замовити транспортування авто з Америки

Оскільки вітчизняний ринок переповнений пропозиціями старих авто, то оцінити ситуацію автомобільного ринку важко. Щоб зрозуміти формування цінової політики машин, які вас цікавлять, необхідно перейти на сайт аукціону автомобілів з Америки, де є різні авто у продажу. Щоб розрахувати вартість пригону авто зі США, потрібно звернутися до нашої компанії КАРГО ЛАЙН, де вам допоможуть замовити вживані авто в хорошому стані. Злагоджена робота спеціалістів своєї справи зробить послуги доставки, розмитнення, оформлення швидкими і такими, що не відбирають у клієнтів багато часу. Просто назвіть марку бажаного автомобіля, приблизний бюджет, а ми підберемо на аукціонах найкращі пропозиції!

Автор: Максим Тодорук 02 лютого 2022, 18:49

E-mailmanager@cargoline.com.ua