RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Доставка авто зі США в Черкаси

Висока якість та належний зовнішній вигляд авто зі США зробили послугу доставки транспортних засобів з Америки затребуваною та актуальною для кожного українського водія. Завдання нашої команди спеціалістів з компанії КАРГО ЛАЙН – почути побажання кожного клієнта та допомогти підібрати ідеальну машину з урахуванням виділеного бюджету.

Доставка авто зі США здійснюється під контролем наших фахівців, які готові будуть швидко врегулювати будь-яке питання на певному етапі. Ми маємо величезний досвід роботи з різними американськими аукціонами, де можна придбати на вигідних умовах сучасні марки та моделі авто різного року випуску.

Для обчислення приблизної підсумкової вартості розмитнення авто зі США в Черкаси потрібно скористатися нашим калькулятором. При цьому алгоритм обчислення відповідає українському Податковому кодексу.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Калькулятор розмитнення авто зі США в Черкаси

Основна функція нашого калькулятора доставки та розмитнення авто зі США полягає в тому, щоб допомогти клієнту зорієнтуватися, який автомобіль можна придбати та на яку суму варто розраховувати. Адже далеко не кожен покупець знайомий із ринковими цінами на аукціонах у США.

Для підрахунку слід ввести цифри у спеціальну форму на сайті:

  • Вказати вартість автомобіля в доларах.
  • Вказати рік випуску.
  • Вибрати тип двигуна - бензин, дизель, електро, гібрид.
  • Вказати об'єм двигуна см3 або ємність батареї в кВт (для електрокарів).

Натискаючи кнопку «Розрахувати», кожен покупець буде приємно вражений кінцевою вартістю. Адже ціна розмитнення авто зі США набагато нижча порівняно з доставкою транспортних засобів з інших країн. Крім того, при підрахунку суми враховується офіційний документ – інвойс, за яким відбувається покупка машини на аукціоні.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Чому потрібно заздалегідь знати вартість ввезення авто зі США?

Використовуючи спеціальний калькулятор вартості авто зі США, клієнт зможе набагато швидше і краще розібратися у процесі ретельного формування кінцевої вартості транспорту. Дуже часто люди звертаються за допомогою із запитом на конкретну марку та модель, що має великий об'єм двигуна, дивуючись тому, що до загальної ціни додається дуже велика сума розмитнення.

Тому, якщо ви погано орієнтуєтеся в актуальних тарифах та бажаєте самостійно розібратися в особливостях вартості доставки авто зі США до Черкас, тоді калькулятор допоможе вирішити вашу проблему. При цьому закон повністю перебуває на боці американських автомобілів: завдяки оцінюванню по інвойсу вдається оминути неприємні сюрпризи у вигляді необґрунтовано високих тарифів.

Авто з США в Черкаси

Особливості використання калькулятора

Фахівці компанії Карго Лайн рекомендують використовувати калькулятор пригону авто зі США для порівняння різних марок і моделей між собою, а також для визначення їхньої остаточної вартості. Вибираючи різні варіанти, переглядаючи актуальні пропозиції на ринках України та інших країнах, клієнт зможе особисто переконатися в тому, що доставка та розмитнення авто зі США в Черкаси, навіть з ремонтом, обійдеться набагато дешевше.

Перед тим, як звернутися за допомогою до наших фахівців, важливо спочатку визначитися з бюджетом та побажаннями щодо характеристик майбутньої машини.

Автор: Максим Тодорук 04 березня 2022, 15:06

E-mailmanager@cargoline.com.ua