RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купити авто зі США в Чернігові

Більшість українських водіїв віддають перевагу замовленню вживаних машин з Америки. Це відмінна альтернатива купівлі на вітчизняному авторинку, тому що транспортні засоби в США коштують значно дешевше. Компанія КАРГО ЛАЙН займається підбором автомобілів на американських аукціонах та доставкою в Україну. Наші фахівці переправлять ваш автомобіль зі Штатів, здійснять розмитнення та привезуть його до Чернігова в найкоротші терміни.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Доставка автомобілів з Copart, Manheim, IAAI

Машини в США вигідно купувати на аукціонах — це пов'язано з вибором лотів і доступними цінами на них. До того ж, для місцевих покупців автовиробники пропонують покращені комплектації. Наша компанія є постійним учасником аукціону Копарт в Америці, а також Іншуренс та Манхейм. Ви можете замовити автопідбір на закритому аукціоні - це дає можливість придбати машину практично в ідеальному стані.

Вживані авто потрапляють на торгові майданчики через:

Наші фахівці здійснюють перевірку історії автомобіля за VIN-кодом. Замовивши цю послугу, ви зможете дізнатися всю правду про ваш транспортний засіб.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Калькулятор авто зі США в Чернігові.

Обчислити вартість доставки транспортного засобу допоможе калькулятор розмитнення машини зі США на нашому сайті. Розрахунок проводиться за тією ж формулою, якою користуються митники. Для обчислення необхідно ввести у відповідні поля таку інформацію як митна вартість, об'єм двигуна см3 і тип машини. Ми гарантуємо 100-відсоткову точність розрахунку.

Зверніть увагу на те, що для оформлення на митниці легковий автомобіль повинен відповідати екологічному класу ЄВРО-2 та вище, а вантажні машини та автобуси – ЄВРО-5 та вище. Крім митних платежів, додатково потрібно сплатити за послуги брокера, сертифікацію авто, в'їзд на митний термінал і першу реєстрацію автомобіля.

Авто з США у Чернігові

Вартість розмитнення машин з Америки

Після доставки зі США до України транспортний засіб має пройти митне оформлення. Проте самостійне проведення розмитнення автомобіля з Америки може забрати багато часу, сил та фінансів. Щоб заощадити свої нерви та гроші, довірте цей процес фахівцям.

Для оформлення попередньої митної декларації вам знадобиться техпаспорт на автомобіль, інвойс, коносамент, копії паспорта та ІПН. Ще один важливий документ для оформлення машини – довідка про екологічний клас двигуна, яку можна швидко оформити за допомогою нашої компанії. Вартість транспортування формується залежно від типу, габаритів автомобіля та витрат, пов'язаних із завантаженням на судно та перевезенням в Україну. Щоб дізнатися, скільки коштує розмитнення машини в США, зв'яжіться з нашими консультантами онлайн або по телефону.

КАРГО ЛАЙН надає послуги з купівлі транспортного засобу зі США під ключ. Наша команда підбере для вас машину на аукціоні з урахуванням ваших побажань та доставить її до Чернігова в обумовлений термін. Ми гарантуємо оперативність, доступні ціни та високу якість придбаного авто. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте звіт про кожен етап роботи та консультації з питань, які цікавлять.

Автор: Максим Тодорук 10 лютого 2022, 11:08

E-mailmanager@cargoline.com.ua