RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Доставка авто зі США в Дніпро

Зекономити на покупці автомобіля можна, якщо скористатися досвідченим митним брокером. Замовити авто зі США може кожен бажаючий, заручившись кваліфікованою підтримкою фахівців, які готові підібрати найбільш підходящі варіанти на аукціонах.

Вибрати автомобіль під потрібний бюджет конкретної марки та моделі можна прямо зараз. Авто зі США до Дніпра буде доставлено морем за рахунок використання контейнерних перевезень.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Замовити авто зі США, які бувають аукціони

Вибрати аукціон авто в США, який пропонує вигідні умови співпраці, досить просто, якщо скористатися підтримкою фахівців компанії КАРГО ЛАЙН. Аукціони, з якими ми працюємо, пропонують покупку різних машин із понеділка по п'ятницю.

Наші клієнти зможуть купити авто на аукціоні в США з урахуванням виділеного бюджету. Ми працюємо з такими аукціонами, як:

 • Copart (Копарт) – аукціон битих автомобілів, на якому запропоновані списані позашляховики, вантажівки та інші види транспортних засобів з чистими сертифікатами.
 • Manheim (Манхейм ) – майданчик аукціону пропонує в продаж переважно непошкоджені машини, а тому й вартість на дані лоти значно вища, порівняно з іншими аукціонами.
 • IAAI (Іншуренс) – аукціон, на якому запропоновані в продаж транспортні засоби, що раніше були списані різними фінансовими організаціями, банками, страховими компаніями.

Наша компанія має офіційну ліцензію дилера, тому клієнтам доступні мінімальні аукціонні збори і можливість брати участь у закритих аукціонах.

Перед тим, як почати торги, необхідно врахувати основні типи пошкоджень авто:

 • Collision – моделі, у яких пошкоджено лише кузов.
 • Fire – ТЗ після пожежі.
 • Other – машини з іншими типами пошкоджень.
 • Theft – транспорт, який перебуває у викраденні.
 • Water/Flood – машини «потопельники» та ті, що частково постраждали від води.

Під час торгів наші спеціалісти враховують тип пошкоджень, що дає змогу зменшити початкову вартість ТЗ.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Купівля авто зі США в Дніпрі, правила проведення торгів

Вибрати авто зі США нескладно, якщо довірити виконання поставленого завдання нашим фахівцям:

 • Клієнт надає інформацію про характеристики бажаного авто – марка, модель, рік випуску з урахуванням виділеного бюджету.
 • Наша команда проводить ретельний аналіз ринку для добірки відповідного лоту.
 • Після узгодження з клієнтом здійснюються торги.

Якщо нашу початкову ставку було побито, клієнт дізнається про це першим, вирішуючи, що робити далі: підвищувати ставку або відмовлятися від торгів. Перед початком торгів із клієнта стягується гарантійний внесок. Адже у разі покупки лота, від якого клієнт незабаром відмовиться, доведеться сплатити штраф аукціону. Тому гарантійний внесок має повністю покрити суму штрафу.

Авто зі США в Дніпрі

Терміни пригону авто зі США та фактори, що впливають

Ми допоможемо доставити авто зі США до Дніпра за допомогою регулярних морських контейнерних перевезень. Терміни доставки залежать від погодних умов, а також від того, який час судно затримається в порту.

Аукціон надає 3 дні безкоштовної стоянки. Наші фахівці встигають забрати ТЗ наступного дня після успішного завершення торгів. Щоб привезти авто зі США, транспорт спочатку буде відправлений на склад, де він завантажується в контейнер. На складі запропоновано 30 днів безкоштовної стоянки. У середньому процедура завантаження здійснюється протягом кількох тижнів, після чого буде відома точна дата виходу судна з порту.

Як тільки вантаж буде доставлений, ми робимо фотографії авто, які надсилаємо клієнту. Вартість доставки авто зі США складається із вартості морського перевезення + вартості доставки по суші. Здійснити оплату за процедуру доставки необхідно за 2 тижні до прибуття контейнера з вантажем у порт вивантаження. Відстежити рух судна можна за номером контейнера, вказаного нашими фахівцями.

Розрахунок розмитнення авто зі США, включаючи вартість авто та інші витрати

За допомогою калькулятора доставки та розмитнення авто зі США можна прорахувати всі витрати на придбання ТЗ. Тому варто врахувати:

 • Вартість автомобіля (лота).
 • Комісію аукціону.
 • Вартість морської доставки в контейнері.

Для успішного розмитнення знадобиться обов'язковий пакет документів: техпаспорт (тайтл), інвойс, коносамент, копія цивільного паспорта та ІПН. Завершальним етапом доставки є перевезення авто до Дніпра та передача клієнту в тому вигляді, в якому ТЗ продавалося на аукціоні.

Автор: Максим Тодорук 05 квітня 2022, 16:52

E-mailmanager@cargoline.com.ua