RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Як заощадити на розмитненні тягача, імпортуючи його в Україну

Етапи ввезення тягачів на юридичну особу. Супровід митного оформлення

Європейські тягачі також досить затребувані в Україні, тому компанія КАРГО ЛАЙН зацікавлена в тому, щоб зробити їх розмитнення для Вас максимально швидко, легко і професійно. Українці вважають за краще купувати такий порівняно доступний вантажний транспорт в Європі і, зокрема, Німеччини, Бельгії, Нідерландах. Небувалим попитом користуються тягачі DAF, MAN, Iveco, Volvo, Mercedes-Benz, Renault, Scania.

Перед тим, як пригнати такий транспорт, важливо поцікавитися, скільки коштує розмитнення тягача в Україні. Економія буде значною, якщо митним оформленням імпортованого сідельного тягача займуться наші кваліфіковані митні брокери. Тоді Ви знизите ризики і страхи, не отримаєте розчарувань і грошових втрат.

Під час калькуляції загальної суми митних платежів важливо враховувати вартість тягача і факт наявності у Вас сертифіката форми EUR.1, який істотно знизить для Вас мито при ввезенні автомобіля. Це ви можете підрахувати, скориставшись нашим калькулятором розмитнення тягачів.

Зверніть увагу, що при митному оформленні сідельних тягачів відсутнє обмеження за роком випуску. Головне, щоб двигун автомобіля відповідав екологічному класу EURO-5 або вище.

Автор: Максим Тодорук 08 листопада 2020, 17:00

E-mailmanager@cargoline.com.ua