RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США в Херсоні

Автолюбителі з Херсона та інших міст вже давно почали діяти мудро і розглядають варіант купівлі нового авто на американському ринку замість вітчизняного. Замовляючи вживані або биті машини зі США, можна знайти чудовий варіант за доступною вартістю. Вам більше не знадобиться їздити та шукати варіанти, дивитися велику кількість машин, думати про те, як правильно самостійно викупити, підготувати документи та оформити доставку придбаного транспортного засобу в Україну. Придбання авто за кордоном - процес трудомісткий і потребує досвіду. Це багатоетапне завдання, з яким впораються професіонали. Якщо Ви вирішили купити авто на аукціонах Copart, Manheim, IAAI або інших майданчиках, при цьому, суттєво заощадивши матеріальні засоби та зберігши свої нерви, зверніться за допомогою до нашої компанії. Ми успішно організуємо постачання авто з-за океану за персональними уподобаннями та вимогами замовників, взявши на себе всю паперову тяганину. Розмитнення, отримання сертифікату, доставка у ваше місто – це все лежить на наших плечах, а ви протягом декількох місяців  станете господарями нової машини!

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Причини, з яких замовники вибирають авто зі США

Багатьом відомо, що купити машину на вітчизняному автомобільному ринку легше, простіше, але не вигідніше, ніж з Америки. Ціноутворення в Україні на свіжі транспортні засоби досить високе та б'є по кишенях. Що стосується авто зі США, то вони мають більше переваг, згідно з якими замовники і роблять вибір на їхню користь.

  1. Якість американських машин, навіть якщо це битки, значно вища. Збірка краща, робочий ресурс основних механізмів і вузлів витриваліший.
  2. Можна придбати автомобілі останніх років випуску в хорошому стані і за прийнятною ціною, навіть з урахуванням ремонту.
  3. Чиста історія експлуатації, наявність техоглядів тощо.
  4. Великий асортимент марок та моделей авто, які відрізняються ширшою комплектацією.

Купувати авто зі США в Херсоні - вигідна пропозиція, якою необхідно скористатися без роздумів.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Які машини приганяють з Америки до Херсона

На відомі американські аукціони автомобілі потрапляють із різних причин. Вторинний ринок багатий на різні пропозиції, і найчастіше машини з'являються у продажу після страхових випадків, а саме:

  • ДТП;
  • Стихійні лиха, зокрема, затоплення;
  • Акти вандалізму;
  • Викрадення;
  • Обміни на  нові моделі.

Купівля американського автомобіля не відбувається  без ретельної перевірки й вивчення його історії, що дозволить переконатися в надійності угоди та одержанні коректної інформації про стан транспортного засобу. Навіть якщо авто без видимих пошкоджень, перевірка проводиться обов'язково з наданням технічних документів.

Авто з США в Херсоні

Особливості логістики авто зі США

Придбані на американських торгах машини після викупу перевозяться в порт, де поміщаються в контейнер і прибувають до Одеського порту з усією необхідною документацією на транспортний засіб. Як тільки відвантажують, оформленням починають займатися фахівці, завданням яких є контроль розвантаження, митного оформлення, отримання сертифікації і доставки в Херсон покупцю. У середньому на отримання замовлення відводиться приблизно 2-3 місяці з моменту покупки авто в Америці. Вам необхідно просто вибрати відповідний варіант із запропонованих, щоб стати  власником чудового автомобіля для підкорення українських доріг.

Автор: Максим Тодорук 14 лютого 2022, 15:35

E-mailmanager@cargoline.com.ua