RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США в Івано-Франківську

В Україні на вітчизняному авторинку можна купити будь-який транспортний засіб, який виробляється за кордоном світовими лідерами цієї індустрії. Але є одна важлива відмінність між іномарками закордонного зразка та тими моделями, що потрапляють до нашої країни. Насамперед, це позначається на якості складання та різноманітності комплектацій. Крім цього, у мешканців багатьох розвинених країн, а в нашому випадку саме в Штатах, населення має ширші можливості і спостерігається краща платоспроможність. Саме тому дуже часто на американському ринку можна зустріти ексклюзивні моделі машин, які не проти купити собі  жителі не лише  Івано-Франківська, а й інших міст України. Наша компанія допоможе зробити правильний вибір на користь того чи іншого авто, який сподобався клієнту, надавши варіант за прийнятною ціною з пригоном зі США. Дехто намагається здійснити покупку самотужки, але в рази простіше та вигідніше звернутися до досвідчених фахівців, які займаються цим видом діяльності на професійному рівні та візьмуть на себе проведення всіх операцій.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Викуп та доставка авто з аукціонів у США

Наша компанія співпрацює з найвідомішими аукціонами, такими як Copart, Manheim, IAAI, де можна купити транспортний засіб, який відповідає вимогам клієнта. Транспортування уживаних машин покупцям до Івано-Франківська здійснюється по морю, а це означає, що протягом 2-3 місяців замовник стане щасливим власником нового автомобіля з повним комплектом документів. Усі проміжні етапи придбання, включаючи торги на страхових аукціонах, перевірку історії та оформлення документації, логістичні та митно-брокерські послуги, сертифікація та доставка у ваше місто, виконуються досвідченими співробітниками.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Особливості підбору вживаного авто з Америки та термін доставки в Україну

Існує багато варіантів, щоб оновити автопарк. Можна поїхати в салон за новою моделлю, можна придбати старий варіант на ринку з рук, а найкраще скористатися послугами пригону авто зі США до Івано-Франківська.

Чому американські битки кращі за вітчизняні аналоги?

  1. Доступна ціна та можливість економії. На торгах немає накрутки ціни, оскільки продаж проводиться  страховими компаніями.
  2. Покращена комплектація. Світові автовиробники орієнтуються на споживачів з Америки та їх запит, тому всі машини мають бездоганну якість із поєднанням нових технологій.
  3. Технічний стан. Власники автомобілів дбайливо ставляться до своїх засобів, регулярно проходять техобслуговування, інформація про це міститься в базі даних і доступна для перевірки.

Авто з США у Івано-Франківську

Переваги придбання авто зі США в Івано-Франківську

Звернувшись до спеціалізованої компанії з приводу пригону авто з Америки, ви повинні мати гарантію безпеки та надійності під час угоди. Переваги співпраці з нашою компанією є очевидними:

  • Наявність ліцензії для участі у торгах та закритих автомобільних аукціонах у Штатах, що дає можливість вибрати відповідну модель авто з доволі широкого асортименту, задавши необхідні параметри та враховуючи бюджет;
  • Економія коштів на 30-40% з мінімальними витратами на розмитнення авто зі США до Івано-Франківська;
  • Оперативна доставка завдяки тісній кооперації з вантажними терміналами портів в Америці та Україні, що зменшує термін перевезення;
  • Можливість підтримувати зв'язок із менеджерами на всіх етапах угоди.

Купуючи машину з-за океану, важливо розуміти, що сісти за кермо вийде не раніше, ніж через 3 місяці з дати викупу, тому що це пов'язано з тривалим процесом оформлення документів та логістики. Завдяки зусиллям нашої компанії, доставка авто до Івано-Франківська буде швидкою та безтурботною. Для попереднього розрахунку ціни на транспортування передбачений калькулятор.

Автор: Максим Тодорук 04 березня 2022, 12:53

E-mailmanager@cargoline.com.ua