RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Доставка авто зі США в Кам'янець-Подільський

Особливим споживчим попитом серед більшості автолюбителів користується послуга доставки авто зі США в Кам'янець-Подільський. Це пов'язано з тим, що сучасний автомобільний ринок в Америці пропонує досить демократичні ціни на авто. Пропозиції на американському ринку дуже вигідні та актуальні відразу за декількома критеріями:

  • Ціна;
  • Якість запропонованого товару (автомобілів);
  • Асортимент.

Саме тому імпорт авто зі США став одним із лідерів серед інших товарів, що імпортуються. При цьому автомобільний ринок у США є доступним для кожного покупця, незалежно від його місця проживання.

Привезти авто зі США самостійно буде досить складно, тому є потреба звернутися  до досвідчених фахівців, які вже не перший рік працюють у даній галузі і точно знають про всі «підводні камені».

Компанія КАРГО ЛАЙН – це ваш особистий митний брокер, основне завдання якого полягає у наданні всіх необхідних послуг, спрямованих на декларування транспортних засобів. Наша команда професіоналів зробить усе можливе, щоб доставка авто зі США була дійсно швидкою та недорогою. Завдяки багаторічному досвіду роботи у сфері міжнародних перевезень нам вдається ефективно вирішувати проблеми різного рівня складності.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Вартість доставки авто з США в Кам'янець-Подільський

Точна ціна доставки авто зі США в Кам'янець-Подільський залежить відразу від кількох важливих критеріїв:

  • Вага транспорту ;
  • Габарити транспорту.

Незважаючи на обраний спосіб перевезення, вартість розраховується з урахуванням розмірів та ваги транспорту: що більше місця знадобиться у контейнері, то дорожче обійдеться послуга. Залежно від цього вдасться розрахувати оптимальну кількість авто, які можуть міститися в одному контейнері.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Терміни доставки авто із США

Точні терміни доставки авто зі США до Кам'янець-Подільського визначаються з урахуванням відстані від пункту «А» до пункту «Б», а також з урахуванням усіх необхідних операцій, без яких неможливе виконання подальшої процедури розмитнення. Переважно транспортування здійснюється протягом 1-2,5 місяців.

У порту знадобиться ще 1 тиждень для розформування контейнера, оформлення пакету документів, випуску авто з порту і його подальшого розмитнення.

Авто зі США в Кам'янець-Подільський

Який комплекс процедур отримує клієнт Карго Лайн при доставці авто зі США?

При замовленні послуги доставки авто зі США кожен клієнт нашої компанії може скористатися комплексним набором процедур, в який входять:

  • Консультації від наших фахівців, які допоможуть підібрати ідеальний транспортний засіб за ціною, технічними характеристиками та іншими важливими критеріями.
  • Перевірити всю історію експлуатації машини за допомогою Carfax.
  • Здійснити розрахунок усієї вартості з урахуванням зазначених нюансів.
  • Виконати викуп автомобіля з аукціону за максимально вигідною для клієнта вартістю.
  • Надати фотозвіт про виконані процеси.

Наша компанія має прямі договори з фірмами, що здійснюють морські перевезення зі США. Тому ціна доставки авто зі США до Одеси (в порт), а потім до Кам'янець-Подільського.відрізняється особливою демократичністю як для нових, так і для постійних клієнтів КАРГО ЛАЙН. Крім того, всі раніше обумовлені завдання будуть виконані точно у зазначені терміни.

Автор: Максим Тодорук 23 січня 2022, 13:00

E-mailmanager@cargoline.com.ua