RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Підібрати та замовити авто зі США в Кам'янському

Вирішивши купити транспортний засіб, багато українців замислюються над замовленням авто з Америки. Проте не всі знають, як самому пригнати авто зі США з мінімальною тратою часу та фінансів. Компанія КАРГО ЛАЙН виконає всю роботу за вас, починаючи з підбору авто на аукціоні та закінчуючи його доставкою в Україну. Ми привеземо ваш автомобіль з усіма необхідними документами, а вам залишиться лише трохи почекати, доки машина приїде в Кам'янське.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Терміни доставки автомобілів з Америки

Транспортування авто з Америки до України здійснюється морським шляхом. З аукціону машину везуть до американської митниці, де відбувається оформлення документів. Після цього автомобіль завантажують у контейнер та відправляють на судні до Одеського порту. Ми надсилаємо своїм клієнтам фотографії завантаження машини в морський контейнер, а його пересування можна відслідковувати онлайн за номером букінгу, назвою судна або номером контейнера.

Термін доставки авто зі США триває від одного до 2,5 місяців, це залежить від того, в якій частині Америки розташований порт. Після прибуття в Україну потрібно почекати ще близько 7 днів, поки наші фахівці розформують контейнер, підготують документи, розмитнять авто та привезуть його в Кам'янське. Завдяки налагодженим логістичним зв'язкам наша компанія виконує доставку в обумовлені терміни.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Розмитнення авто зі США в Кам'янському

Коли машина прибуває в Україну, вона обов'язково має пройти розмитнення. Лише після цього покупець стає повноправним власником транспортного засобу. Оскільки митне законодавство постійно змінюється, краще доручити оформлення авто професіоналам. Наша команда знає всі нюанси цієї непростої процедури та здійснює розмитнення автомобіля зі США всього за 4 години.

Все, що вам потрібно  зробити — це підготувати такі документи як техпаспорт на транспортний засіб, коносамент, інвойс, копії ІПН та паспорти. Вам також потрібно буде оформити довідку про екологічний клас двигуна – її можна оперативно отримати за допомогою наших спеціалістів. Дізнатися точну вартість процедури можна, зв'язавшись із менеджерами нашої компанії.

Авто з США в Кам'янському

Авто з Америки митний калькулятор

Компанія КАРГО ЛАЙН має доступ до таких відомих американських аукціонів як IAAI, Manheim та Copart. Це дає клієнту можливість купувати машину зі США безпосередньо, оплачуючи лише доставку, розмитнення та оформлення документації. Власнику автомобіля залишається оплатити та чекати, коли транспортний засіб прибуде до Кам'янського.

Перевагами нашої компанії є:

  • Оперативність доставки;
  • Професіоналізм працівників;
  • Демократичні ціни на послуги, що надаються;
  • Звіт на кожному етапі перевезення;
  • Можливість перевірки авто за ВІН-кодом;
  • Висока якість привезених машин.

Щоб дізнатися, скільки коштує розмитнення авто з Америки, скористайтесь онлайн-калькулятором на нашому сайті. Для розрахунку введіть тип машини, його митну вартість та об'єм двигуна (його потрібно вказувати в см3). Обчислення здійснюється зі стовідсотковою точністю й виконується за формулою, що використовується на митниці. Якщо виникнуть  будь-які питання, наші менеджери докладно дадуть на них відповіді.

Автор: Максим Тодорук 10 лютого 2022, 11:34

E-mailmanager@cargoline.com.ua