RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Авто зі США в Харкові замовити та розмитнити

Купити авто вигідно та без ризиків допоможуть фахівці нашої компанії. Клієнти Карго Лайн отримують повний комплекс послуг - від підбору до розмитнення бажаного авто зі США в Харкові. Власникам машин залишається лише поставити їх на облік.

Наша компанія купує транспортні засоби на популярних американських аукціонах, приганяє їх в Україну та розмитнює. Ми гарантуємо дотримання умов договору, надання послуг у стислий термін та безпеку угоди.

Наші клієнти можуть замовити доставку автомобілів зі США в Харкові та інших містах України

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Причини популярності та затребуваності машин із США

Купівля авто зі США – затребувана послуга, яку вибирає дедалі більше українців. У чому секрет привабливості американських машин? Їх декілька. По-перше, вартість транспорту нижча. Американський ринок більший від нашого чи європейського, тому виробникам доводиться пропонувати споживачам більш вигідні ціни. Вартість нового автомобіля в Сполучених Штатах набагато нижча, ніж у нас, відповідно і вживані авто дешевші.

Щоб максимально заощадити, автомобілісти купують биті машини. Вони продаються на спеціальних аукціонах, виставляються після ДТП чи стихійного лиха. Навіть з урахуванням подальшого ремонту, вартість такого транспорту вигідна покупцеві. Типи пошкоджень бувають різними: дефекти кузова внаслідок ДТП, вм'ятини, глибокі подряпини, пошкодження лобового або заднього скла, зіпсований салон, відсутність деяких запчастин кузова чи салону, механічні пошкодження підвіски тощо.

По-друге, якість машин вища. Незважаючи на демократичні ціни, на американському ринку представлені транспортні засоби якісного та надійного складання, а комплектація низки моделей ширша, ніж в Україні та Європі.

По-третє, вибір більший. У США ми можемо підібрати вам модель, не представлену офіційно в нашій країні. На американських аукціонах є чимало рідкісних моделей, які неможливо придбати в українських дилерів.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Аукціони автомобілів в США

У Сполучених Штатах діє чимало великих аукціонів, де представлено сотні тисяч автомобілів. Основні з них:

 • Copart – світовий лідер з онлайн продажу вживаних, битих і цілих авто, що діє на території США та Канади. На майданчику аукціону представлені машини всіх класів, від економ до преміум.
 • IAAI – один з найвідоміших онлайн майданчиків для бажаючих купити вживане авто за доступною ціною. Це популярний аукціон битих автомобілів різних марок та моделей, на майданчик вони постачаються страховими компаніями.
 • Manheim – механізм роботи цього аукціону мало чим відрізняється від інших, але тут представлено найбільше машин без пошкоджень, що не потребують ремонту. Вартість транспортних засобів тут вища, ніж на двох інших майданчиках.

Купити авто на аукціоні США можна не тільки швидко, але й надійно, оскільки маємо ліцензію дилера. Відповідно до вимог клієнта, фахівці вибирають підходящий майданчик і знаходять оптимальний варіант, уважно вивчають інформацію про машину та законно проводять угоду. Наявність ліцензії дозволяє робити ставки на закритих аукціонах, а також гарантує мінімальні збори при покупці. Онлайн майданчики для торгів працюють із понеділка по п'ятницю.

Авто зі США у Харкові

Підбір та купівля машини

Отримавши заявку від клієнта, ми обговорюємо з ним параметри авто, яке він хоче придбати. Замовник вибирає марку, модель, комплектацію, найкращий рік виробництва та приблизну вартість. Ми підбираємо авто зі США відповідно до бюджету, заявленого замовником.

Отримавши всю необхідну інформацію, аналізуємо пропозиції популярних аукціонів та підбираємо відповідний лот, прораховуємо орієнтовну вартість та беремо участь у торгах. У процесі торгів з клієнтом узгоджуються всі деталі: вартість, пошкодження машини тощо.

Важливо! Якщо клієнт відмовляється викуповувати машину після виграшу лота нашою компанією, аукціон стягує штраф за відмову. Саме тому перед початком торгів замовник має зробити гарантійний внесок. У разі викупу автомобіля гарантійний внесок повертається клієнту або покриває частину подальших витрат.

Доставка авто зі США в Україну

Ми сплачуємо інвойс за лот, після чого машина готується до доставки з майданчика аукціону в порт відправлення США. Наші спеціалісти забезпечують відправку автомобіля в порт наступного дня після оплати, оскільки місце на безкоштовній стоянці аукціону доступне лише протягом трьох днів. Процес завантаження машини в контейнер на судні триває в середньому один-два тижні, після чого корабель прямує до Одеси.

Вартість доставки авто із США в Харків залежить від відстані майданчика аукціону до порту відправки, а також тарифу морського фрахту. За додаткову плату клієнт може застрахувати транспортний засіб від пошкоджень на період доставки. Відстежити рух судна можна за номером контейнера на сайті морської лінії.

Що впливає на вартість покупки авто в Харкові зі США

Підписуючи договір, клієнт знає суму угоди. Але звертаємо вашу увагу на те, що це попередня вартість, вона може трохи відрізнятися після доставки та розмитнення транспортного засобу в Україну.

На кінцеву вартість машини впливає не лише її ціна на аукціоні, а й низка інших факторів:

 • Збір аукціону;
 • Доставка машини до Одеського порту;
 • Вивантаження контейнера в порту;
 • Послуги експедитора;
 • Оформлення митних документів;
 • Ремонтні роботи (якщо потрібні);
 • Митно-брокерські послуги.

Використовуйте калькулятор доставки та розмитнення авто зі США на нашому сайті.

Чому варто вибрати КАРГО ЛАЙН?

Купуючи транспорт за кордоном, автомобіліст отримує чимало переваг, які ми згадали раніше. Натомість існують і ризики. Головна проблема полягає в тому, що покупець не бачить машину до того, як вона прибуває в Україну. Якщо автомобіль битий, проблематично адекватно оцінити рівень пошкоджень і вартість подальшого ремонту, не бачачи його. Наша компанія працює для того, щоб водії могли придбати якісне та доступне авто зі США в Харкові без ризиків.

Ми беремо участь у популярних аукціонах, де представлені тисячі найвигідніших варіантів. Перед покупкою перевіряємо історію машини за спеціальними базами даних, щоб переконатися в безпеці угоди. Ми надаємо митно-брокерські послуги за доступними цінами, заощаджуючи час клієнта.

Наші клієнти отримують такі переваги:

 • Експертний підбір машини відповідно до побажань та бюджету;
 • Безпечна доставка транспорту до України;
 • Швидке та законне розмитнення;
 • Офіційні послуги за договором.

Готові зробити замовлення і хочете проконсультуватися? Залиште заявку онлайн або телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наші консультанти розкажуть більше про послуги.

Автор: Максим Тодорук 13 квітня 2022, 23:45

E-mailmanager@cargoline.com.ua