RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США в Хмельницькому

Бажаєте скористатися послугою пригону авто зі США в Хмельницький і знаходитесь у пошуку вигідних пропозицій? Тоді Ви потрапили за адресою, адже наша компанія допомагає не лише підібрати якісний автомобіль і перевірити його історію, а й робить це за доступною ціною. На сьогоднішній день американський авторинок переповнений пропозиціями, серед яких можна знайти потрібне авто для себе з доставкою в Україну. Таке придбання дуже вигідне, адже на вітчизняному ринку ціни перевищують позначку майже вдвічі. Щоб купити та привезти машину із закордону, необхідно довіритися професіоналам, які подбають про логістику, митні процедури та оформлення всіх документів, а Ви лише за кілька місяців очікування, отримаєте машину своєї мрії.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Особливості пошуку авто на аукціонах у США

Великою популярністю користуються аукціони зі своїми страховими майданчиками - Copart, Manheim, IAAI тощо. Купити вживане авто дуже просто. Жителі штатів звикли змінювати транспорт часто, особливо вони не морочаться з ремонтом, якщо машина потрапила в ДТП або постраждала внаслідок природних катаклізмів, актів вандалізму тощо. Якщо ж їм простіше купити нову модель, то жителі України шукають шляхи придбання старих авто за вигідною ціною. На аукціонах можна знайти та купити ідеальні варіанти нових моделей за лояльною ціною з незначними кузовними чи технічними пошкодженнями. Завдання покупця – вказати габарити, модель та марку, визначити рівень бюджету, щоб менеджерам було легше знайти відповідний варіант. Це найшвидший та найефективніший спосіб покупки авто зі США в Хмельницькому.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Умови замовлення та доставки авто зі США

Пригнати машину морем або сушею зі штатів в Хмельницький можна за допомогою нашої компанії, яка виконує повний спектр послуг у даній галузі. Ми беремо участь у торгах, вносимо ставки, здійснюємо перевірку покупок, займаємося доставкою до порту Одеси та безпосередньо до міста, де живе власник новопридбаного авто.

З нами вигідно співпрацювати, бо:

  1. Повністю контролюємо весь процес купівлі закордонного вживаного авто;
  2. Ретельно перевіряємо історію транспортного засобу, його технічний стан, вивчаємо наявність ушкоджень, документи;
  3. Контролюємо всі етапи доставки в Україну;
  4. Проводимо розмитнення авто з Америки;
  5. Здійснюємо ремонтні роботи, якщо вони потрібні;
  6. Віддаємо замовнику машину з готовими документами та в справному технічному стані.

Ми знаємо всі тонкощі оформлення пригнаних уживаних авто, а тому убезпечимо клієнтів від покупки кота в мішку.

Авто з США в Хмельницькому

Переваги покупки авто зі США в Хмельницькому

Придбання машини в Сполучених Штатах стане вигідним рішенням для тих, хто надає перевагу якості та не бачить сенсу переплачувати. Серед основних плюсів американських тачок виділяють такі:

  • Низька вартість. Якщо порівняти аналогічні марки авто зі США із пропозиціями  нашого ринку, можна побачити, що накрутка становить майже 50%. Навіть якщо машина з пошкодженнями, вартість її купівлі та відновлення буде меншою, ніж ціна уживаної в Україні;
  • Покращена комплектація. Це виявляється у якісному оздобленні салону, високому рівні безпеки та використанні нових технологій;
  • Відмінний технічний стан. Все вирішує їзда рівними дорогами та своєчасне техобслуговування транспорту власниками.

На сайті ви зможете скористатися калькулятором прорахунку вартості розмитнення конкретного автомобіля, який вам сподобався. Ми надаємо гарантію на свої послуги та забезпечуємо повну фінансову безпеку. Для співпраці необхідно зв'язатися з менеджерами компанії, які підберуть найкращий варіант авто.

Автор: Максим Тодорук 14 лютого 2022, 16:01

E-mailmanager@cargoline.com.ua