RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Пригін авто зі США в Кропивницький

Автомобілі з Америки користуються все більшою популярністю в нашій країні, і тепер доставка машин зі США стала доступною в Кропивницькому. Компанія КАРГО ЛАЙН підбере для вас транспортний засіб на американських аукціонах та перевезе його в Україну в максимально короткі терміни. Наші спеціалісти оформлять усі необхідні документи, проведуть перевірку карфакс і доставлять авто прямо вам у руки з великою економією.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Правила розмитнення машин з Америки

Автомобілі, куплені в США, після приїзду в Україну обов'язково мають пройти оформлення на митниці. Щоб розмитнення з Америки минуло швидко і безболісно, варто довірити цей процес професіоналам. Наша команда оперативно виконає всі необхідні дії та допоможе вам уникнути непередбачених витрат.

Для того щоб оформити попередню митну декларацію, потрібно підготувати певні документи:

  • Техпаспорт на машину;
  • Коносамент;
  • Купчу/інвойс;
  • Копію ІПН та паспорта.

Також для подальшого оформлення не обійтися без нотаріально завіреної довіреності на ім'я експедитора й довідки про транспортні витрати та про екологічний клас двигуна авто. Наші фахівці допоможуть отримати останній документ якнайшвидше.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Терміни доставки авто зі США в Кропивницький

Автомобіль, придбаний на американському аукціоні, завантажується в контейнер і їде з усіма документами в один із портів США. Звідти його відправляють на судні до Одеського морського порту. Рух судна можна відстежити самостійно в онлайн - режимі. Транспортування триває в цілому від одного до двох із половиною місяців. Ще майже тиждень йде на розвантаження контейнера, оформлення документації, розмитнення та доставку в Кропивницький.

Ціна доставки авто зі США в Кропивницький залежить від ваги та габаритів автотранспорту - чим більше місця він займатиме, тим дорожче обійдеться перевезення. Вартість також залежить від кількості витрат, пов'язаних з доставкою із аукціону до порту, завантаженням у контейнер та перевезенням до порту Одеси. Оплата здійснюється шляхом безготівкового  розрахунку із мінімальною комісією. Ми працюємо без посередників і тому пропонуємо своїм клієнтам найдоступніші тарифи. Ви можете застрахувати транспортний засіб, однак ця послуга не входить у вартість доставки.

Авто з США у Кропивницькому

Розрахунок вартості машин з аукціонів Америки

Якщо ви вирішили замовити автомобіль з аукціону Америки за допомогою нашої компанії, то можете бути впевнені в якості наданих послуг. Наша команда має 10-річний досвід перевезення машин зі Штатів. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

  • Високу  якість авто;
  • Доступні ціни;
  • Перевірку історії машини за ВІН-кодом;
  • Звіт кожного етапу роботи;
  • Консультацію з будь-яких питань.

Щоб розрахувати точну вартість, використовуйте митний калькулятор авто зі США, який є у нас на сайті. Просто введіть у зазначені поля такі дані: тип, об'єм двигуна та митну вартість автомобіля.

Компанія КАРГО ЛАЙН – ваш надійний помічник під час покупки автомобіля зі США. Ми підберемо вживаний транспортний засіб на американському аукціоні й доставимо його в Кропивницький за короткий проміжок часу. Наші співробітники швидко оформлять усі необхідні документи та знайдуть вихід із будь-якої нестандартної ситуації. Зв'яжіться з нами онлайн або по телефону -  і вже скоро ви станете власником якісного авто з Америки.

Автор: Максим Тодорук 06 лютого 2022, 22:16

E-mailmanager@cargoline.com.ua