RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США в Кривому Розі

Якщо ви хочете придбати уживаний автомобіль у хорошому стані та ще й за невелику суму, зверніться до фахівців КАРГО ЛАЙН. У нас можна замовити авто зі США в Кривий Ріг. Ми підберемо для вас потрібну машину на американському аукціоні й приженемо її в Україну за короткий період. Завдяки прямій співпраці з перевізниками транспортування відбувається оперативно і з мінімальними витратами.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Пошук автомобілів на аукціонах Америки

У США транспортні засоби продаються на аукціонах, куди їх привозять після таких страхових випадків як ДТП, викрадення, акти вандалізму або стихійні лиха. Ми займаємося підбором автомобілів з Америки на аукціоні Copart, IAAI, Manheim. Наші клієнти можуть замовити машину не лише на відкритих, а й на закритих майданчиках, що дозволяє виграти лот із мінімальною кількістю пошкоджень.

На відміну від машин, привезених із європейських країн, історію транспорту зі США можна перевірити за ВІН-кодом – цим займаються фахівці нашої компанії. Таким чином ви вбережете себе від придбання транспортного засобу, що має приховані пошкодження, та заощадите чималу суму на ремонтні роботи.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Як довго пливе авто зі США до Кривого Рогу

Після покупки машини на аукціоні її везуть до найближчого американського порту, де на неї оформлюють документи і поміщають у морський контейнер. Потім автомобіль вантажать на судно і відправляють до Одеського порту. Ви можете відстежити контейнер з Америки онлайн за назвою судна або номером контейнера. На кожному етапі транспортування робляться фотознімки, які надсилаються клієнту.

Транспортування зі США в Україну триває приблизно 1-2,5 місяці - це залежить від того, з якого порту Америки вирушає судно. До того ж, приблизно тиждень витрачається на розформування контейнера, підготовку документів та розмитнення. Після прибуття в Одесу автомобіль можна забрати самостійно або замовити доставку до Кривого Рогу  в наших фахівців.

Авто з США у Кривому Розі

Калькулятор розмитнення машин з Америки

Придбання автомобіля - це відповідальний процес, що вимагає ухвалення серйозних рішень. Потрібно визначитися з моделлю, роком випуску, комплектацією, а також  визначитися з тим, де купити машину – в салоні, на авторинку чи пригнати з-за кордону. Купівля автомобілів з Америки має такі переваги:

  1. Доступна ціна. Різниця в ціні на ті самі марки на ринках України та аукціонах США досягає 40 відсотків (з урахуванням витрат на перевезення та розмитнення).
  2. Комплектація. Автомобілі на ринках Америки відрізняються наявністю інноваційних технологій, що підвищують безпеку та комфорт під час їзди.
  3. Ексклюзивність. У Штатах можна придбати транспортні засоби, які випускаються тільки для місцевих жителів, тому їх неможливо купити в жодній іншій країні.
  4. Гарний стан. Багато машин з Америки після страхових випадків мають кращий стан ходової, ніж українські аналоги без будь-яких пошкоджень і з таким  же пробігом.

У компанії Карго Лайн можна замовити авто зі США під ключ. Ця послуга включає автопідбір, доставку, розмитнення, транспортування машини в Кривий Ріг. Розрахувати точну вартість допоможе калькулятор доставки авто з Америки — його ви можете знайти у нас на сайті.

Автор: Максим Тодорук 10 лютого 2022, 09:49

E-mailmanager@cargoline.com.ua