RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Авто зі США в Києві

Купівля авто зі США в Києві стає все більш популярною в нашій країні завдяки доступним цінам. На американських аукціонах можна купити вживаний транспортний засіб практично без пошкоджень. Компанія КАРГО ЛАЙН надає послуги підбору та доставки машин з Америки. Наші фахівці проведуть розмитнення, оформлять необхідну документацію та привезуть ваш автомобіль до України за максимально стислий термін.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Купити авто на аукціонах Copart, IAAI, Manheim

Ми займаємося підбором машин на відомих аукціонах у США:

 • Copart: сьогодні цей майданчик — лідер онлайн-продажів транспортних засобів. Він спеціалізується на продажу автомобілів, що потрапили під страхові випадки, такі як акти вандалізму, ДТП, утоплення. Лоти продаються в основному страховими компаніями, сертифікованими дилерами та банками.
 • IAAI: провідний цифровий торговий майданчик, який використовує інноваційні технології для здійснення угод. Головні відмінності цього аукціону – співпраця лише з юридичними особами.
 • Manheim: найбільший у світі майданчик аукціону не битих машин. Туди потрапляють автомобілі без пробігу, які мають строк гарантії, або які конфіскували за прострочення за різними фінансовими зобов'язаннями, наприклад — за кредитами.

На американські аукціони потрапляють лоти, які мають такі типи пошкоджень:

 • Після ДТП (задні, бічні, передні та «перевернуті»);
 • Від вогню у моторному відсіку або салоні;
 • «Потоплені» (авто, затоплені внаслідок стихійних лих).

Ми маємо ліцензію дилера і можемо грати на закритих аукціонах та брати участь у торгах з мінімальними зборами.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Підбір авто зі США в Києві за певними параметрами

Перед тим, як викупити авто зі США, ми обговорюємо з клієнтом деталі покупки. Замовник надає інформацію щодо характеристик бажаного авто, а саме: марка, модель, рік виробництва, підсумкова ціна в Україні. З огляду на ці данні наші фахівці роблять аналіз ринку та підбирають відповідний лот. А знаючи все це, ми можемо прорахувати його орієнтовну вартість на початок торгів.

Усі торги на аукціонах проходять за згодою клієнта. Якщо наша ставка буде побита, ми повідомимо вас і чекатимемо рішення про підвищення ставки або відмови від торгів. Якщо ми купили лот, але замовник з якоїсь причини відмовляється від покупки, аукціон стягує штраф за відмову від лота. У зв'язку з цим перед початком торгів клієнт робить гарантійний внесок, який покриє штраф у разі відмови. Якщо лот виграно та сплачено, гарантійний платіж повертається замовнику або буде врахований у рахунок подальших витрат. Усі умови, що стосуються покупки, детально прописуються в договорі.

Авто зі США у Київі

Ціна та терміни доставка авто зі США

Після оплати інвойсу за лот починається підготовка доставки машини з майданчика аукціону до порту відправлення в США. На аукціоні є 3 дні безкоштовної стоянки, далі стягується вартість за кожен день згідно з його тарифами. Ми встигаємо забрати автомобіль із майданчика наступного дня після оплати. Ціна доставки авто зі США по суші залежить від того, наскільки далеко площадка аукціону знаходиться від порту відправки.

Потім автовоз забирає лот з аукціону й перевозить на склад, у якому транспортний засіб вантажитиметься в контейнер. На складі є 30 днів безоплатної стоянки. У середньому авто вантажать за 1-2 тижні, після чого призначається дата виходу судна. Після прибуття на склад консолідації ми робимо фотографії машини та надсилаємо їх клієнту. Ви можете застрахувати машину від додаткових пошкоджень. Оплата за пригін відбувається за 2 тижні до прибуття в порт призначення. Відстежити рух корабля можна на сайті морської лінії за номером контейнера.

Терміни доставки становлять від 1 до 2,5 місяців. Проте дата доставки може зміщуватися через затримку судна в проміжних портах доставки. Це може відбуватися через погодні умови або перевантаженість складів консолідації. Наша команда зможе максимально швидко привезти авто зі США до Києва.

Розрахувати розмитнення авто зі США, підсумкова ціна машини в Києві

Наступним етапом є прибуття до порту Одеса. На етапі вивантаження з судна та розформування контейнера здійснюються експедиторські послуги. Під час розвантаження робляться фотографії авто, щоб бачити, в якому стані машина прийшла в порт. У процесі перевезення можуть виникнути додаткові пошкодження. Якщо ви застрахували власний автомобіль, страхова компанія виплачує компенсацію.

Після цього виконується митне оформлення машини. Для оперативного розмитнення слід замовити послуги брокера. Наші фахівці проведуть процедуру всього за 4 години, а від вас знадобляться лише документи:

 • Тайтл;
 • Інвойс;
 • Коносамент;
 • Паспорт та код майбутнього власника.

Порахувати суму платежів з придбання авто допоможе калькулятор розмитнення авто зі США в Києві. Вартість залежить від ціни авто на аукціоні та його характеристик, а також від супутніх витрат:

 • Збір аукціону;
 • Логістичні послуги;
 • Митні платежі;
 • Оплата послуг митного брокера;
 • Послуги експедитора в порту;
 • Оплата за в'їзд на митний термінал

Завершальний етап – це доставка авто до міста клієнта та передача транспортного засобу. Ми маємо великий досвід покупки та доставки авто з Америки в Україну. Наші фахівці підберуть для вас авто з мінімальними пошкодженнями та привезуть його до Києва. Щоб дізнатися, скільки коштує доставка та розмитнення зі США, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Автор: Максим Тодорук 09 березня 2022, 13:51

E-mailmanager@cargoline.com.ua