RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Нюанси розмитнення гібридів і електромобілів тільки з електричним двигуном

Пільги при митному оформленні електромобілів. Які зміни в законодавстві торкнуться екологічний транспорт

Автомобілі з електродвигуном - не рідкість для зарубіжжя, а в нашій країні вони стрімко набирають популярності. Електротранспорт - ідеальне рішення для міста, і він, хочемо ми цього чи ні, приходить в наше життя. Тому багато українців бажають придбати собі інноваційну транспортну розробку, ввезення якої також потребують деяких турбот і витрат. Але воно того варте. До того ж, в Україні було скасовано мито і ПДВ на ввезення таких авто завдяки їх фантастичним перевагам. Електромобіль не забруднює навколишнє середовище, значно скорочує Ваші витрати на заправку та обслуговування, виробляє меншу кількість шуму під час їзди по дорогах. Зверніться в компанію КАРГО ЛАЙН - і наші фахівці кваліфіковано проведуть митне оформлення такого автомобіля майбутнього.

Електромобіль - це не розкіш, а засіб пересування. Він може бути як вантажний, так і легковий. Для розмитнення електромобіля Вам потрібно пройти всі митні процедури, але без сплати мита і ПДВ. Дана норма закону, що скасовує митні платежі на легкові електромобілі, буде діяти до кінця року. Однак, що стосується вантажних електромобілів, попередньо радимо уточнити загальну цифру з нашим калькулятором розмитнення електромобілів.

В 2023 році планується ряд змін щодо митного оформлення електромобілів, які , можливо,призведуть до збільшення митних платежів. На даний момент ставка податку для транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним або декількома), встановлюється в розмірі 1 євро за 1 кВт / год ємності електричного акумулятора таких транспортних засобів.

Автор: Максим Тодорук 02 жовтня 2020, 17:00

E-mailmanager@cargoline.com.ua