RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Авто зі США у Львові на замовлення

Сьогодні дуже затребувана доставка авто зі США до Львова завдяки вигідній ціні та гарній якості транспортних засобів. На аукціонах Америки можна підібрати старий автомобіль у хорошому стані, причому його покупка обійдеться набагато дешевше, ніж на авторинках нашої країни. Компанія КАРГО ЛАЙН виконає підбір, купівлю та розмитнення машини й оперативно доставить її до Львова з усіма документами.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Вартість доставки машин із Америки через європейські порти

Після покупки на аукціоні автомобіль доставляють в один із портів США, де оформляють на нього документи для експорту. Після цього транспортний засіб відправляють у морському контейнері до України, Німеччини, Польщі чи Литви. Залежно від побажань клієнта, судно прибуває до порту Одеси, Бремерхафена, Гданська, Гдині чи Клайпеди.

Транспортування авто зі Штатів в Україну здійснюється за 1-2,5 місяці, проте буває, що форс-мажорні обставини, такі як несприятливі погодні умови, можуть затримувати доставку. У США машина може стояти 30 днів безкоштовно, доки її не помістять у контейнер. Відстежити машину з Америки онлайн можна самостійно за номером контейнера та назвою судна.

Вартість перевезення залежить від типу та габаритів машини – доставка седана коштує дешевше. Логістика по США та по морю оплачується за 2 тижні до прибуття судна в порт. Послуга страхування транспортного засобу сплачується додатково. Наша компанія співпрацює з американськими перевізниками без посередників, тому вартість транспортування є максимально доступною.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Пригін авто зі США у Львів з аукціонів Іншуренс, Копарт

Перед початком співробітництва ми укладаємо з клієнтом договір, у якому зазначаються терміни, ціни та інші деталі. Замовник повинен внести заставу на той випадок, якщо він передумає вносити оплату за вигране авто. Якщо наша компанія відмовиться платити, аукціон виставить штраф, який ми сплатимо із цієї суми.

Наші спеціалісти підбирають машини на таких аукціонах США як Manheim, IAAI та Copart. Уживаний транспортний засіб виставляють на торгових майданчиках, якщо він:

На американських аукціонах можна підібрати недорогі автомобілі із мінімальною кількістю пошкоджень. Співробітники нашої компанії виконають карфакс перевірку авто з Америки, щоб дізнатися історію машини й уникнути незапланованих витрат на ремонт у разі прихованих пошкоджень.

Авто зі США у Львові

Калькулятор розмитнення автомобілів зі США

Після прибуття з Америки в Україну машину потрібно оформити на митниці. Оскільки в митне законодавство часто вносяться поправки, проведення розмитнення слід довірити професіоналам. Наші фахівці виконають цю процедуру лише за 4 години, дозволивши вам заощадити сили та час. Щоб дізнатися ціну доставки автомобіля, ви можете скористатися калькулятором розмитнення американських авто, який є у нас на сайті. Для розрахунку введіть у зазначені поля наступні параметри:

  • Об'єм двигуна;
  • Рік виробництва машини;
  • Тип двигуна.

Калькулятор здійснює обчислення зі стовідсотковою точністю за формулою, яку використовує митна служба. Ви також можете дізнатись вартість послуг, звернувшись до менеджерів нашої компанії. Досвідчені співробітники КАРГО ЛАЙН здійснять доставку вашої машини з Америки до Львова в стислі терміни за найвигіднішою ціною.

Автор: Максим Тодорук 06 квітня 2022, 21:05

E-mailmanager@cargoline.com.ua