RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Умови для звільнення від сплати мита при митному оформленні причепів, цистерн тощо

Основні типи напівпричепів, їх розмитнення і застосування сертифікатів EUR.1

Автомобільні вантажні перевезення неможливо уявити без використання напівпричепів. На відміну від причепів, де навантаження на дорожнє покриття передається тільки через колеса самого причепа, в напівпричепі воно розподіляється між задніми колесами тягача і власними осями напівпричепа. Так відбувається тому, що передня частина цього транспортного засобу стикується з опорно-зчіпним пристроєм тягача.

Існує більше 500 різновидів напівпричепів. За зовнішнім виглядом, влаштуванням і призначенням (виду вантажу, що перевозиться) можна виділити такі основні типи напівпричепів:

За класифікацією напівпричепи не належать до механічних транспортних засобів. Внаслідок цього, на них не поширюється обмеження по року виробництва для митного оформлення.

Ввезення напівпричепів на митну територію України здійснюється за Єдиним митним тарифом. Для юридичних осіб розмитнення напівпричепа обійдеться дешевше, ніж на фізичну особу. Це обумовлено тим, що ввізне мито для юридичних осіб буде менше 10% при наявності сертифіката форми EUR.1, який видається митницею в країні експорту на напівпричепи європейського походження, а для фізичних - 10%. ПДВ в обох випадках однаковий - 20%.

Ви можете істотно заощадити час і кошти при розмитненні напівпричепів, звернувшись до наших митних брокерів. Вартість розмитнення легко обчислити за допомогою нашого калькулятора розмитнення напівпричепів.

Автор: Максим Тодорук 11 листопада 2020, 17:00

E-mailmanager@cargoline.com.ua