RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто з США в Полтаві

Автомобілі зі США в Полтаві вже давно користуються популярністю. Полтава є одним з міст, в яке здійснюється пригін різних марок і моделей машин. Наша компанія гарантує надійність та безпеку угоди для всіх клієнтів по всій території України. Ми надаємо якісні послуги з логістики, сертифікації та доставки купленого автотранспортного засобу до міста замовника. Клієнтам надається можливість вибрати на власний розсуд найкращі варіанти вживаних авто зі США на аукціонах або повністю довіритися нашим пропозиціям. Завдяки наявності необхідних сертифікатів ми можемо брати участь у торгах на таких відомих аукціонах, як Копарт, Манхейм, Іншуренс, де представлений широкий асортимент на будь-який смак та бюджет. У нас великий досвід у проведенні даного роду операцій з придбанням машин за кордоном, тому Ви зможете бути впевнені в тому, що ми надамо вам кращі варіанти.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Продаж битків з Америки

Процес реалізації автомобілів з пробігом відбувається на аукціонних торгах, після чого їх забирають зі страхових майданчиків. Вибрати для придбання можна такі транспортні засоби, які:

  • Постраждали внаслідок ДТП;
  • Були пошкоджені внаслідок актів вандалізму;
  • Були викрадені;
  • Стали непридатними після стихійних лих;
  • Потрапили в продаж через інші причини списання страховими компаніями.

Під час придбання авто зі США обов'язковою умовою буде його візуальна оцінка, ретельна технічна перевірка національної бази даних та вивчення історії з наявністю необхідних документів. Маючи можливість пригнати авто з-за кордону, ми підбираємо транспорт з мінімальними пошкодженнями, з легким ремонтом або без потреби його проведення.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Вибрати та купити машини зі Штатів у Полтаві: вигідні пропозиції на аукціонах

Можна використовувати кілька зручних для покупців варіантів покупки та доставки авто. Дуже часто люди, не бажаючи чекати, звертаються до послуг вітчизняного ринку, де їх вражає вартість авто. Саме в такі моменти на думку спадає пригін авто з інших країн, а краще з Америки. Але чому так відбувається, що іномарка, привезена зі Штатів, стає найкращим варіантом? На це є свої причини:

  • Вигідна вартість, яка навіть з усіма витратами на логістику та розмитнення буде нижчою, ніж повна вартість уживаного авто в Україні;
  • Чудова комплектація моделей, машини підвищеного комфорту;
  • Достатня кількість  моделей авто дозволяє підібрати вподобаний варіант нового року випуску;
  • Відмінний технічний стан.

Привезти авто зі США можна, скориставшись послугами нашої компанії, фахівці якої підберуть його залежно від року випуску, технічного стану, пробігу та інших критеріїв. Ми не лише підберемо, а й доставимо машину морем, займемося митним оформленням.

Авто з США у Полтаві

Доставка вживаних авто з Америки в Полтаву.

Після викупу авто особлива увага приділяється логістичним послугам. Найчастіше доставка здійснюється контейнером до порту Одеси, звідки потім прямує до Полтави та інших міст. На всіх етапах транспортування співробітниками нашої компанії ведеться спостереження за вантажем та видачею всіх відповідних документів. На сайті можна скористатися калькулятором прорахунку вартості пригону авто, щоб позначити рамки бюджету.

Автор: Максим Тодорук 04 березня 2022, 12:20

E-mailmanager@cargoline.com.ua