RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Авто зі США в Рівному замовити та розмитнити

Бажаєте придбати авто зі США, щоб заощадити, але побоюєтеся ризиків, пов'язаних з доставкою та розмитненням? Звертайтеся до КАРГО ЛАЙН! Ми займаємося покупкою, доставкою та розмитненням транспортних засобів, беремо участь у найкращих аукціонах Сполучених Штатів, надаємо клієнтам повний комплекс послуг за справедливими цінами.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Чому американські машини потрібні?

Купівля автомобілів зі США стає популярнішою з кожним роком. Причин затребуваності такого транспорту є кілька. Насамперед – вигідна вартість.

Американський ринок - це висока конкуренція, великий вибір моделей популярних марок. Ціни на новий транспорт нижчі, ніж в Європі, тому й вартість уживаних автомобілів вигідніша.

Ще одна причина – якість та комплектація. Деякі виробники пропонують американським споживачам розширені комплектації найпопулярніших моделей. Нерідко якість складання авто, ввезених у США або вироблених спеціально для місцевого ринку, вища, ніж у країнах Європи.

Третя причина – різноманітність моделей. Модель, яку ви хочете купити, не представлена в нашій країні? У Сполучених Штатах вона, найімовірніше, є. Вибираючи американський ринок, водій може купити рідкісну для України машину та заощадити.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Купівля битого авто зі США в Рівному: чи це безпечно?

Українські водії вважають за краще купувати не тільки вживані машини зі США у задовільному стані, а й биті. Відповідально підійшовши до угоди, автомобіліст отримує бажаний автомобіль, що потребує ремонту, та заощаджує гроші. Незважаючи на необхідність ремонту, економія є суттєвою.

На спеціалізованих аукціонах, де представлені биті машини, нерідко зустрічаються непогані варіанти. Це автомобілі з незначними пошкодженнями після ДТП, ремонт яких не забере багато часу та коштів. Знайти такі можна на аукціоні Copart, де беруть участь не лише дилери, а й фізичні особи, які виставляють транспорт після аварій або пошкоджень внаслідок стихійних лих. Довіривши вибір автомобіля експертам, клієнт отримує очікуваний результат - ще до прибуття машини в Україну розуміє, скільки приблизно обійдеться ремонт, скільки часу доведеться на нього витратити.

Зверніть увагу, підсумкову вартість транспорту ви дізнаєтесь після всіх етапів угоди. Попередня сума може змінитися, адже на неї впливає не лише вартість машини, а й інші фактори:

 • Збори;
 • Доставка;
 • Погодні умови;
 • Розмитнення;
 • Ремонт;
 • Сертифікація;
 • Митно-брокерські послуги.

Авто з США в Рівному

Чому варто звернутися до нас?

Купівля автомобілів зі США в Рівному може бути пов'язана з ризиками, але не у випадку, коли ви звернулися до нашої команди. Переваги компанії полягають у наданні повного спектру послуг з моменту вибору автомобіля на популярному аукціоні й до розмитнення. Співробітники за вас виконають усі етапи: перевірять історію машини, щоб дізнатися про її реальний пробіг та кількість власників, забезпечать правильне та законне оформлення документів. Вам залишиться лише поставити транспортний засіб на облік.

Наші переваги:

 • Машини вибирають експерти, знаходять найкращі варіанти з огляду на запит клієнта;
 • Доставка автомобіля не забирає багато часу;
 • Транспортування надійне та безпечне;
 • Послуги надаються офіційно після укладання договору;
 • Транспортний засіб пробивається за базою даних машин, зареєстрованих в Сполучених Штатах.

Пропонуємо доступні ціни на митно-брокерські послуги та гарантуємо дотримання домовленостей. Залишились питання? Телефонуйте та консультуйтеся.

Автор: Максим Тодорук 04 березня 2022, 15:29

E-mailmanager@cargoline.com.ua