RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США в Сумах

Купівля авто за кордоном набирає обертів і поступово своїми вигідними пропозиціями заміняє аналоги, які представлені на вітчизняному автомобільному ринку. Однак придбання авто в Америці не застраховано від машин-ляльок, які потребують дорогого ремонту. Наша компанія підбере для клієнтів найкращий варіант транспорту із незначними дефектами. Менеджери вивчають історію, здійснюють перевірку технічних характеристик, пробігу, використовуючи інформацію з карфаксу. Ви зможете замовити авто зі США в Суми в робочому стані й за доступною ціною. Команда фахівців із пригону битків в Україну здійснить покупку на найкращих американських аукціонах Манхейм та Копарт, проконтролює доставку транспортного засобу до порту.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Чому купити машину в США вигідніше, ніж в Україні

Автомобіль вже давно став звичним та необхідним елементом комфортного життя. Мати у володінні машину хоче кожна людина, яка перебуває у постійному русі, змушена часто пересуватися по роботі та інших звичайних справах. Звичайно ж, можна швидше купити транспортні засоби в Україні на авто ринку або на спеціальних торгових майданчиках в інтернеті, але ми рекомендуємо замовити авто зі США, що дозволить придбати хорошу машину і суттєво заощадити. Перевага такої угоди полягає в тому, що покупка нового авто в Україні доступна не для всіх, а ось скористатися пропозицією і пригнати її через океан можна в кілька разів дешевше.

Серед плюсів такої покупки:

 • Країна-виробник автотранспортних засобів. У США випускають найкращі авто від різних компаній, що дає можливість знайти та купити машину будь-якої марки, об'єму двигуна, кольору та року випуску. Ціна доставки авто зі США до Сум залежатиме від стану та початкової вартості на аукціоні.
 • Технічний стан. Всі автомобілі їздять хорошими, рівними дорогами, своєчасно проходять ТО, саме тому їхній стан значно відрізняється від вітчизняних аналогів з таким же пробігом.
 • Клас машин від елітних марок до бюджетних варіантів. Різна цінова категорія дозволяє підібрати максимально вигідний варіант під потреби замовників. Дешево – не значить погано. Доступність цін на процедуру розмитнення авто зі США в Сумах дозволить заощадити та купити машину своєї мрії.
 • Великий асортимент авто в каталозі. Завдяки наявності зручного каталогу можна вибрати авто зі США в Суми в будь-який зручний час, ознайомитися з технічними характеристиками, вивчити відгуки про потрібну модель.
Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Особливості покупки авто зі США в Сумах

Якщо Ви зацікавлені в придбанні машини з Америки, то, звернувшись за допомогою до нас, ви зможете реалізувати задумане. Менеджери підберуть та викуплять з аукціону авто, яке повністю відповідає запитам і не виходить за поставлені межі бюджету. Ми застережемо від покупки потопельників, які часто трапляються на аукціонах серед найвигідніших за ціною лотів. Скориставшись послугами нашої компанії з автопригону, ви отримаєте:

 • Можливість поетапної оплати без залучення посередників;
 • Перевірку авто по всіх базах на чистоту за документами та його технічний стан;
 • Страхування на машину перед перевезенням;
 • Економію часу. Транспортування до порту триватиме близько 6-8 тижнів.
 • Економію матеріальних засобів. У середньому на покупці вдасться зберегти близько 30% вартості на вітчизняному ринку;
 • Супровід на всіх етапах: пригін, підготовка до перевезення, розмитнення, сертифікація та оформлення документів;
 • Відстеження місцезнаходження вантажу, що дозволить завжди бути проінформованим, де ваше придбання.

Послуга машина із США в Україні – це укладання прозорої угоди та надання гарантій якості. Транспортні засоби підбираються з незначними кузовними дефектами й поломками по ходовці, розбитою оптикою та іншими пошкодженнями, які можна швидко та недорого усунути. Замовник знатиме, скільки коштуватиме ремонт і чи вигідно з економічного погляду купувати його.

Авто зі США у Сумах

Етапи роботи компанії з пригону авто зі США до Сум

Ознайомившись із побажаннями замовника, підбір здійснюється згідно з бюджетом, закладеним на всю процедуру під ключ. Після чого, визначившись із маркою та моделлю авто, співробітник компанії викуповує його з аукціонів Манхейм або Копарт, а клієнту надсилає звіт про завантаження в порту для подальшого відправлення в країну одержувача. У порту здійснюється оформлення страховки та робляться фотографії. Після прибуття вантажу в порт проводиться розмитнення, оплата послуг брокера та експедитора. Здійснюється реєстрація та сертифікація. Клієнту видається техпаспорт на транспортний засіб та номери.

Купівля американського авто з гарантією

Маючи великий гурт роботи на американських автомобільних аукціонах, фахівцям вдається підібрати найкращі та вигідні пропозиції щодо продажу авто на страхових майданчиках. Після оцінки зовнішнього вигляду та технічних характеристик, цілісності кузова, прорахунку ціни ремонту ви будете впевнені у правильності вибору. Отримавши вантаж та всі необхідні документи, замовник буде задоволений результатом і зможе довго їздити українськими дорогами не переплачуючи!

Автор: Максим Тодорук 26 квітня 2022, 13:25

E-mailmanager@cargoline.com.ua