RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Авто зі США в Тернополі купити з розмитненням

Машини, ввезені з інших країн, особливо зі Сполучених Штатів, мають попит. Якщо і ви замислилися над придбанням авто зі США в Тернополі, звертайтесь до КАРГО ЛАЙН! Наша компанія бере на себе всі етапи купівлі автомобіля, доставки в Україну та розмитнення. Допомагаємо клієнтам вибрати та законно придбати бажаний транспорт, заощадивши час та гроші.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Причини популярності машин зі США

Перш ніж розпочати пошук відповідного варіанта на аукціонах, варто розібратися, чому ж придбання американських транспортних засобів набирає популярності в Україні. Перша причина – великий вибір. Багато моделей не представлені на нашому ринку, а тому купити їх в офіційного дилера неможливо. Американський авторинок не лише різноманітніший, а й якісніший. Часто машини, ввезені до США або виготовлені для внутрішнього ринку, зібрані надійніше, мають розширену комплектацію.

Друга причина – ціна. Новий транспорт у Сполучених Штатах дешевший, тому і вартість уживаних машин значно нижча, ніж у нашій країні. Купуючи автомобіль там, українець економить навіть з урахуванням витрат на транспортування, розмитнення, комплекс послуг компанії та ремонт.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Купити авто в Тернополі зі США: чи варто вибирати биту машину?

Високим попитом користуються не просто старі, а биті машини. Придбання такого транспорту вигідне та безпечне завдяки професійній перевірці даних. Ми дізнаємося про точні пошкодження авто, а клієнт зможе оцінити вартість ремонту. Навіть з урахуванням подальшого ремонту купівля авто зі США, що побувала в ДТП, в більшості випадків обійдеться дешевше, ніж придбання такого ж автомобіля в Україні.

Для продажу битих машин в Америці є спеціальний аукціон - Copart. На ньому представлено транспорт після ДТП, а також стихійного лиха. У ньому можуть брати участь дилери та приватні особи. Часто на продаж виставляються автомобілі з незначними пошкодженнями, ремонт яких не вимагатиме серйозних вкладень. Наші експерти займаються пошуком відповідних варіантів і не пропускають найкращі пропозиції.

Які переваги отримує покупець:

  • Великий вибір транспорту популярних брендів та моделей;
  • Різноманітність моделей, які не представлені в Україні офіційно;
  • Економія, доступність машин, незважаючи на необхідність ремонту;
  • Надійна доставка у стислий термін.

Авто з США в Тернополі

Чому варто звернутися до нас?

Ми давно надаємо митно-брокерські послуги та допомогу при купівлі авто зі США. Наші клієнти отримують бажану машину за доступною ціною, заощаджуючи час, без проблем ставлять транспорт на облік. Користуючись послугами нашої команди, вам не доведеться витрачати час на вивчення тонкощів процедури ввезення та розмитнення транспортного засобу, а також займатися паперовою роботою. Ми вибираємо автомобіль, згідно з вашими вимогами та бюджетом, беремо участь у популярних американських аукціонах.

Важливий етап покупки за кордоном – перевірка історії. Використовуючи актуальну базу даних, перевіряємо обраний транспорт, дізнаємося про реальний пробіг і кількість власників, отримуємо всі необхідні дані, що дозволяють клієнту переконатися в безпеці угоди.

Причини стати клієнтом КАРГО ЛАЙН:

  • Невисокі ціни на митно-брокерські послуги;
  • Експертний підбір автомобіля відповідно до ваших побажань;
  • Участь в аукціонах, де представлені тисячі якісних та доступних машин;
  • Дотримання домовленостей та строків;
  • Законне розмитнення та відсутність проблем із документацією.

Щоб проконсультуватися та замовити послуги, телефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.

Автор: Максим Тодорук 04 березня 2022, 16:16

E-mailmanager@cargoline.com.ua