RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Купівля авто зі США в Запоріжжі

Автомобілі з Америки в Запоріжжі дуже популярні серед мешканців міста, і цьому є пояснення. Запоріжжя входить до списку міст, куди ми здійснюємо доставку придбаних битків зі США. Великий досвід роботи на закордонному авторинку дозволяє запропонувати замовникам найвигідніші варіанти та вирішити питання будь-якої складності. Наша компанія займається підбором, викупом, доставкою та розмитненням вживаних авто з-за кордону з відомих американських аукціонів: Copart, Manheim, IAAI. Для початку співпраці, з нами необхідно зв'язатися будь-яким зручним способом і озвучити свої запити, щоб ми могли позначити параметри пошуку та рамки бюджету.

Марка

Audi

Модель

-

Рік

-

від нових до старих

від старих до нових

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Авто з аукціонів: підбір та викуп з Копарт, Іншуренс, Манхейм

Купівля транспортного засобу зі США здійснюється на аукціонах, де продавцями є страхові компанії та дилери. На страхові майданчики автомобілі в битому або нормальному стані потрапляють з різних причин. Сюди належать автотранспортні засоби, що постраждали внаслідок ДТП, від дій вандалів, стихійних лих тощо.

Серед основних переваг онлайн-аукціонів можна назвати:

  • Низьку вартість на вживані автомобілі;
  • Великий асортимент марок та моделей;
  • Покращені комплектації, яких немає в іномарках у нашій країні;
  • Висока якість складання американських машин та їх технічний стан.

Щоб купити надійний автомобіль зі США з доставкою до Запоріжжя, слід звернутися за допомогою до нашої компанії, менеджери якої запропонують декілька варіантів, виходячи з вимог та матеріальних можливостей. Обов'язковою процедурою буде ретельна перевірка історії транспортного засобу, яка надасть інформацію про його технічний стан та впевниться у надійності. Експерти дають візуальну оцінку по фото, вивчають інформацію про лот і викуповують лише після вашої згоди.

Volvo S60 2019 Volvo S60 2019

2.0 л

Бензин

19 416 миль

10 200 $

Детальніше Хочу таку!

Suzuki Kizashi 2011 Suzuki Kizashi 2011

2.4 л

Бензин

102 714 миль

1 150 $

Детальніше Хочу таку!

Scion FR-S 2014 Scion FR-S 2014

2.0 л

Бензин

75 744 миль

4 525 $

Детальніше Хочу таку!

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 2019

2.4 л

Бензин

47 131 миль

6 175 $

Детальніше Хочу таку!

Maserati Ghibli 2018 Maserati Ghibli 2018

3.0 л

Бензин

38 951 миль

15 600 $

Детальніше Хочу таку!

Lotus Evora 2019 Lotus Evora 2019

3.5 л

Бензин

1 039 миль

54 250 $

Детальніше Хочу таку!

Особливості транспортування покупки з аукціону в Запоріжжі

З дня викупу авто з аукціону та проведення логістичної операції з морського шляху до Одеського порту минає приблизно 2-3 місяці. Замовник, використовуючи VIN -номер кузова, зможе дізнатися всю історію існування авто на американських дорогах за допомогою CARFAX. Купуючи імпортну машину, клієнт зможе заощадити до 30% порівняно з пропозиціями з вітчизняного авторинку.

Витрати на доставку авто включають перевезення по суші в США до складу консолідації, де автомобіль буде завантажений в контейнер, і до морського порту в Україні.

Для отримання купленого авто зі США важливо отримати оригінали таких документів: технічний паспорт, інвойс, коносамент. До інвойсу вносяться паспортні дані потенційного покупця.

Авто з США у Запоріжжі

Замовити пригін автомобіля зі США в Запоріжжі

Чому купувати американські іномарки вигідно? Тому що це найраціональніший вибір, якщо ви хочете стати власником якісного авто з гарною комплектацією за адекватну ціну. Авто, яке їздило якісними дорогами, регулярно обслуговувалося для підтримки технічного стану та справності, має чисту історію з інформацією про попередніх власників та наявність ДТП, коштуватиме набагато дешевше, ніж аналогічна модель в Україні. З нашою компанією Ви зможете замовити купівлю та доставку машини і не хвилюватися за переплату.

Автор: Максим Тодорук 04 березня 2022, 13:18

E-mailmanager@cargoline.com.ua