RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Акредитація в митниці, картка обліку суб'єкта

 

Акредитація на митниці - що це і навіщо потрібно?

Малий, середній та великий бізнес сповнений конкуренції. У компаній з твердою установкою на лідерство у своєму сегменті по реалізації товарів або послуг рано чи пізно з'являється необхідність просувати свою продукцію на зарубіжний ринок. Це досить складний процес, який включає безліч нюансів і обмежень. Одним з перших етапів, який повинні пройти всі компанії, які прагнуть до ведення зовнішньоекономічної діяльності, є оформлення картки акредитації – постановка компанії на облік в митній службі. У цьому питанні вам допоможуть наші кваліфіковані агенти з митного оформлення.

Ми займаємося акредитацією по всій території України незалежно від області, в якій веде свій бізнес ваша компанія, і від того, займаєтеся ви імпортом чи експортом продукції.

Які документи необхідні для акредитації на митниці?

Акредитація в митниці Київ

Що важливо зробити для швидкої акредитації вашої компанії?

  1. Вислати на адресу нашої компанії копії наведених вище документів;
  2. Підписати договір про співпрацю (можна зробити в електронному вигляді);
  3. Передати оригінал картки акредитації (Форма № 1-ЗЕД) з підписом і печаткою підприємства;
  4. У відповідний підрозділ митниці одноразово подати заяву про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами Форми № 1-ЗЕД;
  5. Попередньо відкрити валютні рахунки в банку.

Наші митні брокери мають великий досвід взаємодії з Державною митною службою України і відмінно володіють юридичною мовою. Ми завжди в курсі всіх нововведень в законодавчій базі, а тому гарантуємо якісне виконання послуг. Наші фахівці допоможуть вам у вирішенні всіх питань зі збором і оформленням митної документації. Зверніться до нас – і ви заощадите масу часу і зусиль.

Зробіть свою компанію відомою в усіх куточках планети і збільште коло своїх клієнтів, а ми допоможемо зробити перший і головний крок: акредитувати ваше підприємство в митних органах.

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ УКРАЇНИ № 552 від 15.06.2015 «Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами»

E-mailmanager@cargoline.com.ua