RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Надійна й вигідна доставка авто з США - переваги роботи з Карго Лайн

Калькулятор розмитненняРозмитнення авто з СШАКаталог авто

Кожен повинен робити те, що вміє найкраще. Наша спеціалізація - це перевезення вантажів, що вимагає злагоджених дій логістів, митних брокерів, менеджерів, а також знання митного законодавства. Особливий і улюблений напрямок - доставка автомобілів з США, тому що ми самі їх любимо і знаємося на них. Ось тому довіряти цю задачу слід тільки справжнім професіоналам.

Авто з США

Комплекс процедур з купівлі й доставки авто з аукціону США

 • Консультації по підбору автомобіля
 • Перевірка історії авто по Carfax
 • Розрахунок вартості
 • Викуп авто з аукціону
 • Фотозвіт
 • Підготовка документів
 • Доставка автомобіля

350 USD

ціна з ПДВ за курсом НБУ

Після аукціону автомобіль потрапляє на склад консолідації для завантаження в контейнер, а далі з усіма необхідними документами відправляється в порт. Ми відвантажуємо автомобілі з таких морських портів США:

Порт відправлення з США в Україну

Small(седан)

Large(Lexusx LS, BMW X5)

Oversize(FordF‑150, Sienna)

Мотоцикл(sport)

Нью‑Йорк

850 $

950 $

1250 $

500 $

Саванна (Джорджія)

850 $

950 $

1250 $

500 $

Майами (Флорида)

900 $

950 $

1300 $

600 $

Хьюстон (Техас)

950 $

1000 $

1400 $

500 $

Чикаго (Іллінойс)

1050 $

1125 $

1450 $

600 $

 Лос‑Анджелес
(Каліфорнія) 

1100 $

1175 $

1500 $

500 $

Сан‑Франциско
(Каліфорнія)

1175 $

1225 $

1550 $

750 $

Сіетл (Вашингтон)

1175 $

1275 $

1600 $

600 $

Авто з США

Комплекс процедур з купівлі й доставки авто з аукціону США

 • Консультації по підбору автомобіля
 • Перевірка історії авто по Carfax
 • Розрахунок вартості
 • Викуп авто з аукціону
 • Фотозвіт
 • Підготовка документів
 • Доставка автомобіля

350 USD

ціна з ПДВ за курсом НБУ

Подзвонити брокеру

Враховуючи, що по всій Америці знаходиться більше 1500 майданчиків аукціону, ми вказуємо попередню вартість, яка може змінюватися в межах 10-20% з різних причин. Тут важливу роль відіграє логістика. Даний аспект може заощадити до $ 1000 виключно на виборі оптимального розташування автомобіля по відношенню до порту відправлення. Для того, щоб дізнатися точну вартість доставки в кожному конкретному випадку, вам потрібно відправити запит на електронну адресу або зв'язатися з нами за телефоном, який вказаний в розділі Контакти.

Від чого залежить ціна доставки автомобіля з США в Україну?

Калькулятор розмитнення

Вартість доставки авто з США формується з урахуванням ваги й габаритів техніки. Чим більше місця займає вантаж, тим дорожче його транспортування, незалежно від способу перевезення. На підсумкову вартість впливають такі витрати:

 • Перевезення за найкоротшим маршрутом з майданчика аукціону до порту відправлення;
 • Завантаження в морський контейнер;
 • Доставка в Одеський порт.

Ціна транспортування автобусів, причепів, спеціальної техніки, катерів або яхт прораховується в індивідуальному порядку і буде залежати від їхніх габаритів. Зазвичай такий транспорт відправляється в 40-ка футових контейнерах, Флет Реках або за допомогою суден RORO типу.

Авто з США

Скільки автомобілів вміщається в контейнер?

Розмитнення авто з США

Усе залежить від габаритів авто. У 40-футовий контейнер поміщається 4 стандартних седани, 3 кросовери або 2 повнорозмірних пікапи. Для доставки ексклюзивних і дорогих авто ми рекомендуємо нашим клієнтам використовувати окремий 20-футовий контейнер.

Схеми розміщення в 40-ка й 20-ти футових контейнерах:

Після завантаження контейнер відправляється в порт для проходження необхідних процедур на митниці в Америці. Далі контейнер пломбується і вантажиться на судно для найближчої відправки в Одеський порт. Ми повідомимо вам назву судна і номер контейнера, за якими ви зможете відслідковувати їхній подальший рух по карті в онлайн режимі за допомогою сервісу MarineTraffic або на сайті морської лінії.

Доставка в контейнері судном до Одеського порту

Каталог авто

У нас прямі договори з лідерами в сфері морських перевезень. Це дозволяє нашій компанії в строк виконувати всі зобов'язання перед клієнтами на найвигідніших умовах для всіх сторін.

Також ми маємо одні з найнижчих цін на доставку авто з США, тому що перевозимо без зайвих ланок на всіх етапах доставки.

Доставка авто з США

Який порядок оплати за послуги з доставки авто з США?

Усі перекази здійснюються шляхом безготівкового розрахунку за системою SWIFT-платежів, що гарантує прозорість угоди. Залежно від банку і суми переказу, комісія буде складати від 25 до 100 дол.

Які терміни доставки авто з США в Україну?

Доставка авто в контейнері морським транспортом зі східного узбережжя США займе близько одного місяця. Якщо порт відправлення Лос-Анджелес, то варто запастися терпінням, тому що контейнер буде плисти в Україну приблизно 2,5 місяці. У порту призначення нам потрібно буде ще 7 днів на розформування контейнера, оформлення всіх необхідних документів, випуск з порту і розмитнення вашого авто.

Як здійснюється доставка вашого авто по території США з майданчика аукціону в порт відправлення?

За допомогою автовозу ми забезпечуємо максимально швидку доставку автомобіля з майданчика аукціону на склад консолідації для подальшого завантаження в контейнер. Зазвичай на транспортування авто по території США до морського порту і відправку в контейнері йде від 7 до 21 днів.

Після прибуття на склад співробітники повторно оглядають автомобіль і роблять 15-30 фото, щоб ви бачили стан авто і всі нюанси по кузову.

Страхування транспортного засобу на шляху проходження

Ми рекомендуємо застрахувати транспортний засіб, який перевозиться, на всьому шляху проходження для гарантованого покриття його вартості в разі повної втрати (автомобіль потонув, згорів, зник). Також авто можна застрахувати від додаткових ушкоджень в процесі транспортування.

Вартість страховки дорівнює 1.5% від ціни авто на аукціоні зі зборами, але не менше 75 доларів США за автомобіль.

Вивантаження та експедирування авто в Одеському порту

За 14 днів до прибуття контейнера з автомобілем в Одеський порт замовник оплачує транспортні витрати за доставку по території США і морський фрахт. У момент вивантаження повинні бути оплачені вантажно-розвантажувальні роботи, послуги експедитора та митного брокера.

У цю ставку входить стоянка авто на терміналі Одеського порту протягом семи днів. З восьмого дня нараховується плата за зберігання згідно з тарифами відповідного терміналу.

Доставка авто з Одеси до Києва для розмитнення та передача замовнику

За тиждень до прибуття контейнера в Одеський порт ми готуємо документи для митного очищення авто. Після вивантаження автомобіль перевозиться в Київ для проходження митного оформлення, яке завершується протягом дня з моменту доставки на митний термінал. Після проходження всіх необхідних процедур авто вирушає до свого нового власника.

E-mailmanager@cargoline.com.ua