RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Що необхідно знати при імпорті авто або як знайти митного брокера?

Як визначитися з компанією для розмитнення легкових автомобілів

Яку компанію вибрати для швидкого і кваліфікованого митного оформлення авто в Києві? Наша компанія КАРГО ЛАЙН займеться перевіркою і підготовкою всієї необхідної для цього документації, заповненням та поданням митної декларації, щоб ввезення імпортованого авто в країну було для Вас швидким і легким. Наші митні брокери простежать за тим, щоб власнику автомобіля не довелося платити зайві митні платежі, а всі документи були підготовлені згідно з чинним законодавством. Для визначення загальної суми за митне очищення Вам знадобиться наш грамотно налаштований калькулятор розмитнення легкових авто. Актуальний і точний підрахунок на сайті до копійки збігається з тією сумою, яку буде необхідно заплатити на митниці. Ми заощадимо Ваші кошти, зусилля і час.

Дешево розмитнити автомобіль з Європи або США досить непросто, але завдяки послугам нашої компанії це буде легко, швидко і вигідно. Стан таких авто істотно краще, ніж у машин, куплених в Україні, оскільки вони частіше проходять техогляд, та й дороги за кордоном порівняно якісніші. Крім того, за кордоном з величезного асортименту автомобілів, які продаються, Ви можете вибрати потрібну для себе модель транспорту, щоб провести розмитнення і законно керувати транспортним засобом на українських дорогах.

Не дивно, що найчастіші замовлення для нашої компанії - заявки на розмитнення легкових автомобілів з Європи або США. Митні платежі на них безпосередньо залежать від технічного стану і вартості транспорту, типу і об'єму двигуна, а також наявності сертифіката форми EUR.1, якщо мова йде про ввезення автомобіля європейського походження. Дізнатися цю суму можна на нашому митному калькуляторі.

Автор: Максим Тодорук 27 серпня 2020, 17:00

E-mailmanager@cargoline.com.ua