RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Контакти

 

Адреса: 03680, м. Київ, провулок Радищева, 8
E-mail: manager@cargoline.com.ua

Карта

Про компанію

Вам необхідно здійснити вантажне перевезення?
Сумніваєтеся в грамотному оформленні страховки та митної документації?
Логістична компанія КАРГО ЛАЙН - ваш досвідчений оператор вантажоперевезень по Україні і світу.

5 вагомих причин довірити організацію вантажоперевезення нашим фахівцям:

  1. За 10 років успішної роботи ми зуміли допомогти кільком сотням компаній в реалізації різних завдань. Нашій надійності довіряють, тому що КАРГО ЛАЙН ефективно справляється з проблемами митного оформлення.
  2. Митні брокери, логісти та менеджери компанії володіють достатньою кількістю інструментів і ресурсів для якісного вирішення навіть найскладніших завдань. Ви лише вказуєте точку призначення доставки вантажу.
  3. Кваліфікований персонал логістичної компанії працює на вашу користь: ми професійно знайдемо той шлях, який виявиться оптимальним щодо бюджету і часу транспортування вантажу.
  4. Широкий спектр послуг КАРГО ЛАЙН - це робота зі збірними вантажами авіа, морським і наземним транспортом, митне оформлення і допомога в акредитації, розмитнення авто і отримання дозвільної документації, міжнародна логістика та аутсорсинг ЗЕД.
  5. При потребі ми допомагаємо клієнтам зберігати вантаж будь-якого типу на митних складах і перевозити його завдяки нашому автопарку.

Митне оформлення в Києві

Оформлення вантажів на митниці

Логісти нашої компанії регулярно відстежують зміни в законодавстві і ситуацію на ринку логістичних послуг, щоб своєчасно покращувати якість сервісу для кожного з вас. КАРГО ЛАЙН йде в ногу з законом і часом, щоб ваш вантаж було доставлено швидко, точно і без порушень митних правил.

E-mailmanager@cargoline.com.ua