RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

РОЗМИТНЕННЯ АВТО В УКРАЇНІ 2022

Калькулятор розмитненняПравила ввезення

Розмитнення авто - обов'язкова процедура, яка вимагає знання всіх правил і послідовності дій, підготовки повного і правильно оформленого пакету документів відповідно до чинного законодавства. Іншими словами - це легалізація авто після перетину митного кордону України з метою постійного використання.

Для того, щоб заощадити власний час, краще звернутися по допомогу до митного брокера.

Розмитнення авто з Європи

Процес розмитнення авто з Європи в Києві

Калькулятор розмитнення

Цей процес передбачає сплату обов'язкових державних податків і зборів.

Під час вибору автомобіля обов'язково перевірте, чи відповідає він екологічним нормам ЄВРО-2 або вище.

Перед перетином митного кордону України необхідно здійснити оплату всіх необхідних митних платежів і мати при собі номер попередньої митної декларації.

Розмитнення авто в Києві

Розрахунок суми митних платежів здійснюється за курсом НБУ на день оформлення декларації. У разі збільшення валютного курсу до моменту проходження процедури розмитнення, потрібно здійснити доплату. Якщо ж курс зменшився - можна зажадати з митниці повернення переплати.

Митні платежі при розмитненні авто з Європи

Правила ввезення

Розрахувати суму податків для розмитнення досить складно. Тому ми пропонуємо скористатися спеціальним сервісом у нас на сайті. За допомогою нашого митного калькулятора ви легко визначите витрати на оформлення, які складаються з наступних платежів:

Мито - від 0% до 10%. Воно встановлюється Митним тарифом України та регулюється Міжнародними угодами України з іншими країнами. Наприклад, згідно з Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом можна отримати преференційну ставку мита для юридичних осіб на підставі сертифікату походження EUR.1. Для фізичних осіб ставка мита становить 10%.

Акциз - непрямий податок на споживання окремих видів товарів або продукції, який встановлюється Податковим кодексом України. Для легкових транспортних засобів акцизний податок розраховується за формулою, в якій використовуються коефіцієнти віку, об’єму та типу двигуна автомобіля.

ПДВ - податок на додану вартість відповідно до Податкового кодексу України становить 20%. Лише в деяких випадках можуть застосовуватися преференції на підставі Закону України і ставка даного податку може бути знижена або скасована. Наприклад, як у випадку з електромобілями, які оснащені виключно електричними двигунами, ПДВ становить 0%.

🇪🇺 Які документи необхідні для розмитнення автомобіля?

Основні документи для розмитнення автомобіля - техпаспорт та інвойс. З повним переліком документів ви можете ознайомитися на сторінці МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ АВТО.

🇪🇺 Як розрахувати податки для розмитнення авто?

Суму податків для розмитнення авто можна розрахувати за допомогою нашого калькулятора розмитнення авто з Європи.

🇪🇺 Скільки днів необхідно для розмитнення автомобіля?

Розмитнення авто за допомогою нашої компанії в Києві не перевищує 4-х годин з моменту заїзду на митний термінал.

🇪🇺 З якої країни можна ввезти авто для розмитнення?

Дозволяється ввозити автомобілі для розмитнення в Україну з будь-якої країни, крім тих автомобілів, які були вироблені в Російській Федерації.

E-mailmanager@cargoline.com.ua