RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Як швидко пригнати і розмитнити авто з Німеччини?

Щоб купити якісний автомобіль в Німеччині і безпроблемно розмитнити його в Україні, необхідно володіти певними знаннями і вміннями. Наша компанія вже багато років займається митним оформленням авто. Нам добре відомі всі нюанси і «підводні камені», на осягнення яких витрачено чимало часу, сил, а часом, і фінансових втрат. З нашою допомогою, за найкоротший час, ви станете щасливим власником автомобіля з українською реєстрацією. При цьому вам не доведеться самому вникати в усі нюанси митного законодавства і митних процедур. Ми все зробимо за вас!

Брокерські послуги з митного оформлення автомобілів:

Калькулятор розмитнення

Розмитнення авто з Німеччини

Ні для кого не є секретом той факт, що німецькі автомобілі вважаються одними з найнадійніших і якісніших. Тому, придбати такий автомобіль - мрія багатьох наших співвітчизників. Тільки ось проблема! На нашому ринку вартість таких авто досить висока! Інша справа Німеччина, де ціни на старі авто в пристойному стані просто радують око.

Ми проведемо митне оформлення і звільнимо вас від турбот, пов'язаних з розмитненням. Вирішуйте, що для вас краще - ризикнути, сподіваючись побільше заощадити, при цьому «влетівши» через недосвідченість у великі непередбачені витрати, або гарантовано і без турбот отримати довгоочікуваний автомобіль.

Процедура покупки і розмитнення авто з Німеччини

Правила ввезення

Якщо ви вирішили самостійно зайнятися пригоном авто з Німеччини або інших країн Європи, то митне очищення краще доручити професіоналам. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

E-mailmanager@cargoline.com.ua