RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Як швидко пригнати і розмитнити авто з Німеччини?

Щоб купити якісний автомобіль в Німеччині і безпроблемно розмитнити його в Україні, необхідно володіти певними знаннями і вміннями. Наша компанія вже багато років займається митним оформленням авто «під ключ». Нам добре відомі всі нюанси і «підводні камені», на осягнення яких витрачено чимало часу, сил, а часом, і фінансових втрат. З нашою допомогою, за найкоротший час, Ви станете щасливим власником автомобіля з українською реєстрацією. При цьому Вам не доведеться самому вникати в усі нюанси митного законодавства і митних процедур. Ми все зробимо за Вас!

Вигода в розмитненні авто з Німеччини, різниця в ціні на старі авто

Ні для кого не є секретом той факт, що німецькі автомобілі вважаються одними з найнадійніших і якісніших. Тому, придбати такий автомобіль - мрія багатьох наших співвітчизників. Тільки ось проблема! На нашому ринку вартість таких авто досить висока! Інша справа Німеччина, де ціни на старі авто в пристойному стані просто радують око.

Ми проведемо митне оформлення і звільнимо Вас від турбот, пов'язаних з розмитненням. Вирішуйте, що для Вас краще - ризикнути, сподіваючись побільше заощадити, при цьому «влетівши» через недосвідченість у великі непередбачені витрати, або гарантовано і без турбот отримати довгоочікуваний автомобіль.

Процедура покупки і розмитнення авто з Німеччини

Якщо Ви вирішили самостійно зайнятися пригоном авто з Німеччини або інших країн Європи, то митне очищення краще доручити професіоналам. Звернувшись до нас, Ви отримаєте:

Автор: Максим Тодорук, 14 грудня 2020, 11:20

E-mailmanager@cargoline.com.ua