RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Розмитнення авто з Грузії в Києві

Калькулятор розмитненняПравила ввезення

Митне оформлення автомобілів вже багато років є одним із основних напрямків нашої діяльності. Нам добре відомі всі нюанси і всі «підводні камені» придбання за кордоном автомобіля як з пробігом, так і абсолютно нового. Що стосується розмитнення авто з Грузії, то доставка машин в Україну зазвичай здійснюється морським шляхом на поромний комплекс «Чорноморськ». Перевіреними варіантами є регулярні лінії Поті / Батумі - Чорноморськ, що забезпечують сполучення між Грузією і Україною.

Щоб відразу зняти автомобіль з порома, і тим самим уникнути простою машини в порту і непередбачених додаткових витрат, потрібно заздалегідь підготувати попередню митну декларацію і сплатити необхідні для цього митні платежі. Фахівці нашої компанії допоможуть розібратися з усіма тонкощами митного оформлення авто з Грузії і зроблять повний розрахунок усіх можливих витрат. Завдяки цьому ви зможете точно оцінити бюджет на придбання свого автомобіля.

Розмитнення авто з Грузії

Вартість розмитнення авто з Грузії

Калькулятор розмитнення

Щоб максимально точно розрахувати бюджет майбутньої покупки, необхідно знати модель, VIN-код, рік випуску, тип і об'єм двигуна автомобіля. Маючи ці дані і орієнтуючись на вартість лота на аукціоні, наші фахівці зможуть розрахувати митну вартість авто з урахуванням ремонтних робіт по відновленню і доставки в порт, а також прорахувати митні платежі.

Основну статтю витрат при розмитненні авто з Грузії становлять:

  • Митні податки і збори;
  • Доставка з Грузії на поромі.

Розмитнення автомобіля з Грузії в Україні

Дізнатися детальну інформацію про доставку і вартості розмитнення авто з Грузії можна за телефонами, вказаними в розділі Контакти нашого сайту.

Розмитнення авто з Грузії: що потрібно

Правила ввезення

Основними документами, необхідними для проведення розмитнення, є:

На підставі перерахованих вище документів наш митний брокер підготує попередню митну декларацію ще до приходу порома в порт призначення. Це дозволить уникнути непотрібних затримок.

У разі потреби наші фахівці допоможуть вирішити питання з сертифікацією автомобіля на відповідність екологічним нормам і протягом доби (при відсутності форс-мажорних обставин) справлять розмитнення авто з Грузії на Київській митниці.

Щоб розрахувати митні платежі, використовуйте Калькулятор розмитнення авто з Грузії.

🇬🇪 Які документи необхідні для митного оформлення авто з Грузії?

Потрібні документи, що підтверджують вартість авто: договір, інвойс, експортна декларація. Також важливо отримати сертифікат відповідності індивідуально затвердженого колісного транспортного засобу із зазначенням екологічного класу двигуна.

🇬🇪 Процедура покупки і розмитнення авто з Грузії?

Першочергово необхідно підібрати автомобіль і купити його в Грузії. Наступний етап - це доставка в Україну своїм ходом або поромом. Завершальна процедура - митне оформлення на Київській митниці.

🇬🇪 Як довго триватиме розмитнення авто з Грузії?

Для новачка ця процедура може стати справжньою пригодою з багатоденною біганиною по кабінетах. Митний брокер допоможе уникнути помилок і завершить розмитнення авто не більше ніж за 4 години.

🇬🇪 Чим вигідна покупка авто з Грузії?

У Грузії лояльніші закони щодо ввезення автомобілів з США. На грузинському авторинку вони коштують на 30% дешевше, ніж в Європі і на 50% дешевше, ніж в Україні.

E-mailmanager@cargoline.com.ua