RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Митне оформлення корейських автомобілів з газовим двигуном

Автомобілі південнокорейських марок можна придбати безпосередньо в Південній Кореї, де вони коштують дешевше, ніж в Західній Європі або Америці. Безумовно, там і вибір моделей значно ширше, і можна вибрати ексклюзивні авто, які не поставляються офіційно на ринки інших країн.

Розмитнення авто з Кореї, Особливості покупки, доставки і митного оформлення автомобілів

Тільки в Південній Кореї можна придбати автомобіль, який працює повністю на газі. Причому це не комбінація газ - бензин, яка стала звичною для нас в Україні, а тільки газ. Ще на заводі на такі автомобілі встановлюється газове обладнання, про що вказується в технічному паспорті. Це надає хорошу можливість заощадити на експлуатації автомобіля в подальшому.

Ще однією незаперечною перевагою такого автомобіля є те, що після покупки він практично не вимагатиме від вас витрат на ремонт і відновлення, на відміну від машин, придбаних на американських аукціонах. Південнокорейські авто зазвичай продаються на ходу і в хорошому робочому стані.

Етапи покупки і доставки авто з Південної Кореї в Україну

Калькулятор розмитнення

Купівля і доставка авто з Південної Кореї багато в чому схожа на покупку авто в США. Треба буде пройти ті ж самі етапи.

Потрібна марка автомобіля купується у приватної особи або на автомобільному аукціоні. В останньому випадку доведеться сплатити комісійний збір аукціону. Потім, після оформлення всіх необхідних документів, потрібно завантажити машину в контейнер і повантажити на корабель для відправки морським шляхом в Україну. Приблизно через 40-45 днів можна очікувати прибуття контейнера в український порт. Там потрібно вивантажити машину , а потім відправити її на розмитнення.

Щоб ці етапи пройшли без затримки, експедитор, який буде займатися вивантаженням авто, повинен мати на руках заздалегідь підготовлену попередню митну декларацію. В іншому випадку машина буде спрямована на стоянку - відстійник в очікуванні оформлення попередньої декларації. Вона також буде потрібна під час проведення процедур митного оформлення. Займається оформленням декларації митний брокер на підставі документів, що підтверджують покупку машини і її доставку.

Розмитнення авто з Південної Кореї

Правила ввезення

Розрахувати майбутні витрати на розмитнення авто з Кореї можна за допомогою калькулятора розмитнення.

У цьому калькуляторі автомобіль на газі рахується, як авто на бензині. Розмитнення і реєстрація в МРЕВ повністю «газових» авто не викликає проблем, бо установка газового обладнання вироблялася на автомобільному заводі - виробнику, що відображено в технічному паспорті на машину. Якщо ви придбали автомобіль на бензині і бажаєте встановити на ньому ГБО, то робити це слід вже після проходження митного оформлення та реєстрації в МРЕВ. Якщо зробити це раніше, наприклад, після проходження митниці, але до державної реєстрації, то в реєстрації буде відмовлено і доведеться сплатити штраф, так як вказівка на наявність газового обладнання буде відсутньою в технічному паспорті та митній декларації. Звісно, доведеться потім після установки газу повторно проходити реєстрацію, але такі правила.

Якщо ви потребуєте докладної консультації про розмитнення авто з Південної Кореї, можна звернутися до наших фахівців.

Автор: Максим Тодорук 21 січня 2021, 17:16

E-mailmanager@cargoline.com.ua