RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Литва – одне з основних джерел поповнення українського ринку автомобілів

Придбання автомобіля з пробігом в Литві є досить привабливою альтернативою іншим варіантам. Співвідношення ціна / якість у цьому випадку є одним з найкращих. Наші фахівці допоможуть Вам з митним оформленням авто і проконсультують з усіх питань.

Чи дійсно Литва найкраща країна для розмитнення авто, поради від нашої компанії

Розмитнення автомобілів з Литви: швидко й дешево

Наша компанія налагодила тісні зв'язки з найбільшими литовськими автомайданчиками, які пропонують широкий вибір уживаних автомобілів усіх світових виробників. Наші експерти постійно моніторять стан ринку, тому ми завжди в курсі найвигідніших пропозицій. Тому, , замовивши розмитнення авто з Литви у нашій компанії, Ви гарантовано отримаєте те, що хочете, за приємною ціною.

Якщо Ви думаєте, що розмитнення авто досить складна і кропітка процедура, то це дійсно лише в тому випадку, якщо займатися цим самостійно і вперше. Замовивши цю послугу «під ключ», Ви гарантовано отримаєте її в найкоротші терміни за привабливою для Вас ціною. Наші фахівці зроблять:

У чому вигода розмитнення авто з Литви

Так склалося, що ціни на автомобілі з пробігом в Литві одні з найнижчих, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Основним джерелом поповнення автомобільного ринку Литви є Німеччина. А це означає, що майже всі автомобілі з пробігом експлуатувалися на хороших дорогах і проходили регулярне технічне обслуговування. Як результат, авто з Литви знаходяться в хорошому стані, маючи при цьому привабливу ціну.

Крім цього, Литва знаходиться досить близько від України, що дозволяє пригнати машину досить швидко і з найменшими витратами.

Пригін і розмитнення авто з Литви в Києві

За допомогою нашої компанії Ви можете позбутися турбот, пов'язаних з розмитненням авто. Наші митні брокери мають багаторічний досвід в цій області. Ви отримаєте повний фінансовий звіт з кожного етапу покупки і розмитнення авто.

Процедура проходження всіх митних формальностей нашими фахівцями на митниці в Києві займає не більше одного дня (при відсутності форс-мажорних обставин).

Хочете замовити розмитнення авто з Литви «під ключ»? Зв'яжіться з нашими експертами, і вони дадуть відповідь на всі Ваші питання, розкажуть про кожен етап, який буде пройдено при виборі та купівлі авто, висвітлять усі нюанси цього непростого, для необізнаної людини, процесу. Як і Ви, ми зацікавлені в тому, щоб Ваше придбання було вдалим, і створило Вам тільки радість, а не зайві витрати і нервування. Це підніме нашу репутацію , а отже , принесе нових клієнтів.

Автор: Максим Тодорук, 14 грудня 2020, 11:25

E-mailmanager@cargoline.com.ua