RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Особливості покупки, доставки і розмитнення авто з Еміратів

Ще одним цікавим майданчиком для придбання авта з пробігом є Об'єднані Арабські Емірати. З кожним роком кількість машин, доставлених із жарких арабських пісків в Україну, збільшується. Чим зумовлена ця тенденція? Адже ОАЕ не є автовиробничою країною, а все авто в ній - імпортоване.

Розмитнення авто з ОАЕ, Етапи доставки в Україну з Дубаю, Автомайданчики Арабських Еміратів

Існує декілька способів пошуку і придбання потрібної машини. Один із них - це автомобільний аукціон, на якому можна підібрати потрібну модель. 

Далі - три авторинки: Дубай, Шарджа і Аджман.

Крім цього, машину можна придбати у дилера або у приватної особи з рук, скориставшись послугами інтернет - порталу Dubizzle.

Слід зазначити, що придбати уживане авто з рук можна досить дешево. Це обумовлено кількома факторами. ОАЕ є однією з найбагатших країн світу. Майже у кожного дорослого жителя є в ужитку особистий автомобіль. Високі статки уможливлюють придбання нових більш сучасних моделей. Тому нові машини купуються місцевими жителями досить часто, а старі вони просто збувають за безцінь.

В основному продавцями є іноземці, які приїжджають в ОАЕ на роботу. Після закінчення терміну дії робочого контракту вони змушені їхати з країни, продаючи при цьому свій особистий транспорт. При придбанні автомобіля в приватної особи необхідно їхати разом з ним до відділку місцевої поліції.

Якщо ж ви купуєте авто в шоурумі, то достатньо буде заплатити за покупку і залишити документи, необхідні для оформлення експорту. Зазвичай в обов'язки продавця входить доставка машини в порт. Морські контейнерні перевезення здійснюються з дубайського порту Джебель - Алі і тривають від 25 до 40 днів. 

Для розмитнення в Україні вам знадобляться такі документи:

Калькулятор розмитнення

  • Інвойс;
  • Коносамент;
  • Техпаспорт для експорту (діє 21 день з моменту видачі);
  • Експортна декларація;
  • Сертифікат походження, якщо авто нове. У разі його відсутності в Україні додатково буде стягнуто антидемпінгове мито в розмірі 17,5%.

Вартість розмитнення можна порахувати на нашому митному калькуляторі.

Чим обумовлені низькі ціни на авто з ОАЕ?

Правила ввезення

Незважаючи на те що в ОАЕ немає власного автомобільного виробництва, у країні вартість транспортних засобів досить низька. Насамперед це заслуга держави.

В ОАЕ встановлені низькі ввізні мита на авто, а для населення передбачені всілякі кредитні програми зі спеціальними процентними ставками.

Крім цього, у цій країні створені всі передумови для організації реекспорту товару, включаючи автомобілі. Діють лояльні торгові закони, а також вільні економічні зони.

Усе це в сукупності з високим добробутом призводить до низької вартості авта з пробігом.

На що слід звертати увагу при покупці авто? Таких моментів декілька.

По-перше, через те, що ОАЕ країна з сухим жарким кліматом, у деяких машинах можуть бути відсутніми підігрів сидінь або керма.

По-друге, потрібно уважно перевіряти машину на відповідність екологічним вимогам, тому що в Еміратах вони не такі високі, як в Європі. Тому авто може не пройти сертифікацію в Україні.

По-третє, бажано «не попасти» на таксі. В ОАЕ всі служби таксі державні і працюють у три зміни. Тому машини незначного віку можуть мати величезний пробіг.

По-четверте, більшість машин з пробігом прибули в Емірати з США і були відновлені для перепродажу.

По-п'яте, в ОАЕ продаються тільки бензинові автомобілі.

Якщо ви зацікавлені в придбанні авта з ОАЕ, його доставки та розмитнення, ви завжди можете проконсультуватися з фахівцями нашої компанії.

Експортна декларація ОАЕ Техпаспорт ОАЕ Техпаспорт ОАЕ

Автор: Максим Тодорук 26 квітня 2021, 15:40

E-mailmanager@cargoline.com.ua