RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Звертайтеся за підтримкою під час митного оформлення авто з Польщі

У наш час автомобіль перетворився із засобу розкоші, який могли дозволити собі лише деякі люди, в необхідний засіб пересування. І якщо вибирати між ціною і якістю Вашого майбутнього автомобіля, то оптимальним рішенням буде розмитнення авто з Польщі. Ми вже давно оформляємо машини з різних країн Європи, і знаємо, як це зробити швидко і недорого. Ціна послуги цілком доступна. Щоб дізнатися конкретну вартість послуги і отримати відповіді на інші Ваші питання, достатньо зателефонувати нам.

Надайте розмитнення авто з Польщі професіоналам

Приганяти самому або доручити професіоналам?

З одного боку, самостійно купити і пригнати авто виходить дешевше. Але це тільки на перший недосвідчений погляд. Не знаючи всіх тонкощів, можна витратити набагато більше часу і коштів, ніж передбачалося спочатку. Замовляючи митне оформлення автомобіля з Польщі в Україну в нашій компанії, Ви отримуєте ряд переваг:

Якщо Ви вирішили купити машину в Європі, то найдоцільнішим буде її придбання в Польщі. Вартість машин там найнижча в Європі. Залежно від моделі, автомобіль можна придбати всього за одну тисячу доларів. У нас Ви можете замовити розмитнення авто під «ключ».

При розмитненні машини за допомогою нашої компанії Ви отримуєте:

Ми допомагаємо купити машину в Польщі і Європі вже досить тривалий час і робимо це швидко, за низькими цінами і з гарантією. Наша компанія знає, як Вам допомогти! Звертайтеся!

Автор: Максим Тодорук, 14 грудня 2020, 11:24

E-mailmanager@cargoline.com.ua