RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Розмитнення авто З США В УКРАЇНІ

Калькулятор розмитненняДоставка авто з СШАКаталог авто

Мало купити хороший автомобіль за океаном, треба ще знати, як розмитнити його в Україні. У більшості випадків - це автомобілі, що розпродаються страховими компаніями на аукціонах. Таким чином страхові компанії відшкодовують витрати на виплату компенсацій клієнтам. Адже кузовний ремонт в Америці досить дорогий.

Усі куплені в США автомобілі прибувають в Україну морським шляхом. А при перетині митного кордону транспортні засоби, відповідно до Митного кодексу, підлягають обов'язковому митному оформленню. Тільки після розмитнення власник авто з США отримує право на безмежне користування своєю власністю.

З урахуванням того, що в митне законодавство постійно вносяться зміни, досить непростий процес розмитнення автомобіля доцільно доручити митному брокеру. Тим самим ви убезпечите себе від непередбачених витрат, які можуть виявитися досить великими, збережете свої нерви і час, в найкоротші терміни отримаєте свій довгоочікуваний автомобіль.

Розмитнення авто з США

Щоб дізнатися, скільки коштує розмитнення, достатньо зателефонувати або написати на електронну пошту нашим фахівцям. Ми маємо багатий досвід і високу кваліфікацію, тому готові розмитнити ваше авто за мінімально можливий час.

Скільки часу займає процедура розмитнення авто з США?

Калькулятор розмитнення

Усі необхідні документи ми готуємо ще до прибуття автомобіля в порт, при оформленні попередньої митної декларації. Тому нашим фахівцям для розмитнення авто з США, який прибув на митний термінал в Києві, достатньо 4-х годин.

Проте можуть виникнути невеликі затримки. Вони можуть бути пов'язані з необхідністю здійснити доплату митних платежів через зміну валютного курсу НБУ або коригування митної вартості автомобіля.

🇺🇸 Від чого залежить ціна розмитнення авто з США?

Сума митних платежів визначається митною вартістю товару, яка включає всі витрати на його придбання і доставку до митного кордону України.

У разі купівлі автомобіля на аукціоні в США вона буде формуватися з таких складових: ціна автомобіля (ціна лота) + комісія аукціону + вартість морської доставки в контейнері (близько 1000 $).

🇺🇸 Які документи необхідні для розмитнення автомобіля з США?

Придбаний в США автомобіль відправляється в Україну морським шляхом в контейнері. Для його вивантаження і розформування в морському порту, а потім транспортування до Києва для подальшого розмитнення, необхідно мати такі оригінали документів:

  • Title - технічний паспорт на авто;
  • Invoice / Bill of Sale - документ, що підтверджує покупку (інвойс / купча);
  • Bill of Lading - коносамент (морська транспортна накладна, документ, що видається
  • перевізником вантажу власникові вантажу, виписаний на ім'я власника авто);
  • Копія громадянського паспорта;
  • Копія індивідуального номера платника податків (ІПН).

Ці документи є обов'язковими для оформлення попередньої митної декларації. Її номер необхідно передати експедитору, щоб він міг забрати автомобіль в порту для його доставки до Києва.

Також обов'язково будуть потрібні:

За відсутності будь-якого з цих документів, наприклад, втрати, доведеться їх замовляти чи відновлювати. А це може призвести до наднормативного простою контейнера, що спричинить потребу в оплаті демереджа та зберігання в морському порту.

🇺🇸 В якому місті проходить митне оформлення авто з Америки?

Усі автомобілі, які прибули з США, оформляються нами на митному терміналі в Києві.

🇺🇸 Чи потрібен сертифікат відповідності на пошкоджений автомобіль з США для розмитнення?

Для митного оформлення досить наявності довідки про екологічний клас двигуна, яку ви можете отримати з нашою допомогою. Сертифікувати автомобіль ви зможете після проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Як дізнатися вартість розмитнення авто з США?

Доставка авто з США

За основу береться митна вартість автомобіля, яка включає вартість самого автомобіля (з урахуванням аукціонного збору, якщо він куплений через аукціон) плюс всі витрати на його доставку до кордону України.

Від цієї загальної вартості доведеться заплатити 10% ввізного мита, 20% ПДВ, а також акциз, який розраховується з урахуванням року випуску автомобіля, типу і об'єму двигуна.

Перевірка вартості автомобіля на митниці здійснюється за допомогою сайту autoAstat. При введенні vin-коду або номера лота відкривається доступ до інформації про вартість автомобіля на аукціоні й розмір комісійних. Цього достатньо, щоб автомобіль був оформлений за ціною інвойсу.

Розмитнення автомобіля з США

Швидко розрахувати вартість розмитнення авто з США можна за допомогою калькулятора на нашому сайті. Ви також можете звернутися за допомогою до наших консультантів.

Калькулятор розмитнення авто з США 2022

Каталог авто

Митний калькулятор розроблений нашою компанією спеціально для розрахунку розмитнення авто з США. У ньому враховані всі діючі норми українського законодавства.

У разі будь-яких змін, робота калькулятора буде відповідним чином відкоригована, тому ви можете спокійно використовувати калькулятор для розрахунків, не турбуючись про зміни в законодавстві.

Щоб розрахована вартість була максимально точною, необхідно знати наступне:

Труднощі при розмитненні авто з США в Україні

Оскільки куплений вами в США автомобіль буде доставлятися морським шляхом, виникає очевидне запитання: де краще розмитнити авто - в порту або на митниці в Києві?

З власного досвіду знаємо, що процедура митного оформлення в порту може затягнутися до двох місяців, і весь цей час доведеться платити чималу суму за зберігання свого автомобіля в порту.

Така ситуація пов'язана з великим завантаженням портового митного терміналу. Іноді причиною затримки можуть бути недобросовісні компанії, які не справляються зі своїми обов'язками й утримують оригінали ваших документів. Тому краще відразу, зажадавши всі свої документи, перемістити автомобіль на внутрішню митницю.

За наявності всіх необхідних документів фахівці нашої компанії проведуть розмитнення авто з США на митниці в Києві протягом одного дня.

Як розмитнити авто з США в Україні

Розмитнення авто з США вимагає знань митного законодавства, інакше будь-який незначний недогляд може призвести до суттєвих непередбачених витрат. А якщо ви хочете позбутися найменшого ризику і оптимізувати вартість розмитнення, краще звернутися до професіоналів. Наші фахівці мають багаторічний досвід розмитнення авто з Європи і США.

По прибуттю контейнера з вашим авто в порт, митний брокер на підставі вищевказаних документів оформляє попередню декларацію, яка дає право для пропуску вашого автомобіля на територію України, а також його доставку на внутрішню митницю для остаточного розмитнення.

Вивантаженням автомобіля з контейнера на підставі попередньої декларації буде займатися експедитор, а також він передасть машину перевізнику для ії доставки в Київ.

E-mailmanager@cargoline.com.ua