RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Митне оформлення авто з Японії

Розмитнення автомобілів з аукціонів Японії, які прибувають в Україну морським транспортом

Японія - країна високих технологій, наукових розробок в робототехніці, медицині, а також з великим потенціалом в автомобілебудуванні. Кожен побутовий прилад або транспортний засіб продумано до дрібниць і оснащено необхідним функціоналом для комфортного використання людиною. Японські авто очолюють рейтинг найбільш продаваних у всьому світі. Тому українці почали замислюватися над придбанням власного «японця».

Звичайно ж, з цим пов'язано багато нюансів, починаючи з особливостей будови машини до діючих норм законодавства Японії і України. Отже, таку покупку варто здійснювати за допомогою професіоналів, щоб весь процес зайняв мінімум часу і все пройшло гладко і точно, без незапланованих фінансових втрат.

Чому авто потрапляють на аукціон

Калькулятор розмитнення

Японцям досить часто доводиться купувати нові авто, адже гарантійний термін експлуатації діє всього три роки, далі вводиться автомобільний податок, який не вигідно платити. Тому дуже багато машин, як битих, так і цілих в ідеальному стані потрапляє на аукціон.

Праве кермо - припустимо це в Україні?

Правила ввезення

Усі автомобілі японського виробництва для Європи, звичайно ж, лівокермові. Але якщо ви бажаєте стати власником авто для внутрішнього ринку Японії, то він обов'язково виявиться з правим кермом - це камінь спотикання для багатьох покупців. Адже в Україні заборонено експлуатацію транспортних засобів з правим кермом! Тому зареєструвати в МРЕВ його буде неможливо.

Купівля авто на аукціоні

Купувати самостійно автомобіль на аукціонах не рекомендується, тому що на більшість з них приватні особи не допускаються. Та й розібратися у всьому новачкові досить складно. В Японії центри продажів автомобілів на аукціонах розміщені у великих мегаполісах і об'єднуються в групи. Серед найбільш відомих:

Для покупки з аукціону:

Доставка з Японії

Після аукціону автомобіль транспортується в порт і відправляється в контейнер для консолідації вантажу і відправки морським транспортом. Доставка може тривати від декількох тижнів до 3-х місяців.

Для прискорення процесу необхідно заздалегідь підготувати документи і оплатити фінансові гарантії.

Як розмитнити авто з Японії

Підготовку документів для митного оформлення наші фахівці починають ще до того, як транспортний засіб прибуде в порт. Для оформлення попередньої декларації знадобляться:

До імпортованих авто висуваються вимоги технічної та екологічної безпеки, тому для розмитнення знадобиться довідка про екологічний клас двигуна. Вивантаження з контейнера в порту здійснюється протягом 7 днів, далі авто транспортується на митний термінал Києва. Остаточне митне оформлення займає від 2 до 4 годин у робочий час митниці.

Прорахунок вартості розмитнення на калькуляторі

Ви можете прорахувати попередню вартість розмитнення автомобіля з Японії, використовуючи калькулятор, алгоритми якого відповідають офіційним вимогам законодавства України.

На вартість розмитнення впливають:

Докладний розрахунок вартості розмитнення авто нададуть фахівці нашої компанії.

Особливості реєстрації в МРЕВ авто з правим кермом

Щоб стати на облік в МРЕВ, правокермовий автомобіль повинен пройти ремонтно-відновлювальні роботи щодо перестановки керма на лівий бік. Після цього авто буде сертифіковано і отримає дозвіл на державну реєстрацію.

Ми готові стати надійним партнером для розмитнення авто з Японії.

На кожному етапі вас будуть супроводжувати досвідчені фахівці, які знайдуть швидкі рішення для задач різної складності.

Автор: Максим Тодорук 21 січня 2021, 16:24

E-mailmanager@cargoline.com.ua