RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Послуги митного брокера в Києві

 

Наша компанія надає широкий спектр митно-брокерських послуг у Києві та інших регіонах України. Наші агенти з митного оформлення висококваліфіковані та юридично підковані у митному законодавстві, тому вам гарантовано швидке оформлення будь-яких вантажів. Ми не тільки представляємо ваші інтереси на митниці, але й робимо ваш бізнес рентабельним, виключаємо ризики та зайві витрати.

Тільки перевірка часом може показати, хто є найкращим у своїй галузі. І ми з гордістю можемо заявити, що завзята багаторічна праця не тільки згуртувала наш колектив, але зробила його здатним вирішувати в короткий термін непрості завдання, знаходити найкращий вихід із нестандартних ситуацій. Висока відповідальність та внутрішня самодисципліна, дипломатичність та передбачливість, професіоналізм кожного нашого співробітника закріпили за нами репутацію надійного партнера у сфері митно-брокерських послуг. Нам під силу будь-які завдання: чи то складні вантажі, чи то вирішення проблем з доставкою та митним оформленням.

Як митно-брокерська компанія, ми є у реєстрі підприємств, які отримали дозвіл на провадження цієї діяльності. Реєстр – це програмно-інформаційний комплекс державних органів, у якому зберігається інформація про всіх митних брокерів.

Митне оформлення в Україні від КАРГО ЛАЙН:

Для надання митно-брокерських послуг в Україні потрібне вирішення значної кількості питань, а саме:

 1. Підготовка документів для різних митних режимів, наші митні брокери визначать відповідний режим для вашої операції;
 2. Виконання розрахунків митних платежів з урахуванням умов постачання Incoterms, можливих пільг та преференцій;
 3. Швидке та якісне заповнення ВМД;
 4. Підготовка документів для експорту та імпорту товарів;
 5. Підбір для ваших товарів відповідних кодів за Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД);
 6. Надання до митниці пакету всіх необхідних документів та необхідних відомостей. Швидке вирішення питань;
 7. Оформлення картки акредитації на митниці підприємствам, які бажають зайнятися ЗЕД. А також переакредитація при зміні юридичної адреси, назви підприємства, зміні банківських реквізитів та осіб, які представляють підприємство;
 8. Оформлення сертифікатів та інших дозвільних документів у всіх контролюючих органах.

Митно-брокерські послуги Київ

Переваги співпраці з нами щодо митно-брокерських послуг:

Як бачимо, завдань чимало. І кожне досить складне. Які ж переваги ви отримаєте, користуючись митно-брокерськими послугами саме нашої компанії КАРГО ЛАЙН? Це А будуть вони такі:

 • Наші кваліфіковані митні брокери з великим досвідом роботи знають, до яких дверей потрібно увійти, щоб оперативно вирішити всі питання;
 • Ми складемо вам оптимальні схеми логістичних маршрутів для переміщення вашого товару в різних митних режимах, проведемо швидке митне очищення;
 • Вийдемо швидко і без втрат із будь-якої позаштатної ситуації;
 • Проведемо експертну оцінку вартості вашого вантажу, мінімізуємо витрати на митне оформлення;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та висока кваліфікація наших співробітників позбавить вас усіх проблем;
 • Наша багаторічна чудова репутація є гарантією високої якості послуг;
 • Детально роз'яснимо всі тонкощі ЗЕД стосовно вашого вантажу.

Митний брокер Київ

Вартість митно-брокерських послуг

Митний брокер з оформлення вантажів в Києві та Київській області

Вибираючи митного брокера, який має займатися митним оформленням ваших вантажів, ви, по суті, обираєте майбутнього партнера. І від нього залежатиме швидкість оформлення та проходження вантажів через митний кордон. А отже, залежатиме й успіх вашого бізнесу. Тому митний брокер має бути компетентним, надійним та професійним. У нашій особі ви можете придбати такого партнера. Ми гарантуємо:

Без жодного перебільшення ми можемо заявити, що в нашій компанії зібралися найкращі з найкращих митних агентів, які постійно підтверджують свою високу кваліфікацію на митниці.

E-mailmanager@cargoline.com.ua