RU
UA

RU
UA

Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок

Як характеристики мотоцикла впливають на вартість його розмитнення в Україні

Митне оформлення мотоциклів з США чи Європи

Хороша нова мототехніка коштує недешево. Особливо таких відомих виробників, як Honda, BMW, Harley-Davidson, Suzuki, Yamaha, Kawasaki. Завдяки своїй відмінній якості мотоцикли цих марок високо цінуються незалежно від їх терміну експлуатації. Ця обставина робить придбання таких мото за кордоном достатньо вигідним внеском.

Але, розраховуючи свої майбутні витрати, мало вибрати мотоцикл і вважати, що на цьому все закінчено. Вам потрібно буде ще й розмитнити мото. Тому необхідно порахувати розмитнення мотоцикла з урахуванням всіх нюансів.

Недостатньо відштовхуватися тільки від марки мотоцикла і його технічного стану. Необхідно знати об’єм двигуна, точну ціну, спосіб доставки на митну територію (своїм ходом, на причепі або в контейнері). Також подбайте про наявність сертифіката форми EUR.1, який знижує мито на мотоцикли європейського походження під час оформлення на митниці.

Значно спростити цю задачу, уникнувши можливих помилок в розрахунках, допоможе наш калькулятор розмитнення мотоцикла . Вам тільки необхідно заповнити відповідні графи на нашому сайті, і митний калькулятор видасть вам точну суму необхідних платежів.

Автор: Максим Тодорук 23 листопада 2020, 17:00

E-mailmanager@cargoline.com.ua